NOWOŚĆ! Monitor interaktywny SMART GX175 V2 dla Edukacji

Interaktywny wyświetlacz z serii SMART GX zapewnia wszystkie funkcje techniczne, których szukasz, aby rozpocząć pracę z interaktywnością oraz dodatkowe korzyści: bezpieczeństwo i niezawodność oferowaną przez uznanego partnera – SMART Technologies. Wszystko to wraz z bezpłatnym oprogramowaniem edukacyjnym SMART Notebook i SMART Ink, które nauczyciele w całej Polsce wykorzystują i doceniają.

Highlights! Monitor interaktywny SMART GX175, NOWA ODSŁONA: wersja V2:

Android 11
4 GB RAM, 32 GB na aplikacje i dane
SMART Notebook
dwa pióra
20 punktów dotykowych
głośniki 2x20W
1000 bezpłatnych lekcji na tablice.net.pl
NOWOŚĆ! Dzielenie tablicy aż na 4 części
NOWOŚĆ! Linijka, ekierka, kątomierz

Kluczowe cechy i funkcje

• Zintegrowany komputer z 4 GB RAM i 32 GB na dane i aplikacje, działający na systemie Android 11
  • Dołączone oprogramowanie SMART Notebook i SMART Ink do pracy dydaktycznej
  • Możliwość jednoczesnego korzystania z 20 punktów dotyku, pisanie, dotykanie, gesty wielodotykowe i wymazywanie dłonią
  • Wysoka jakość obrazu 4K Ultra HD, 50.000 godzin żywotności, LED
  • Tablica interaktywna oparta na systemie Android, z natywnymi i aplikacyjnymi funkcjami udostępniania ekranu
  • Dostęp do dysków w chmurze
Szybciej, głośniej, wyraźniej! No, i oszczędnie!
  • Bezspoinowe połączenie wyświetlacza z szybą
  • Wi-Fi 6, BT 5.2
  • Głośniki o mocy 2x20W
  • 5W USB-C
  • Certyfikat ENERGY STAR oraz zgodność z Ecodesign

Monitor interaktywny SMART GX175 V2 umożliwia efektywne nauczanie, niezależnie od przedmiotu, angażując uczniów i utrwalając ich wiedzę.

Dodatkowe narzędzia, reflektor, cień ekranu czy znikający atrament, pomagają w skupieniu uwagi uczniów. Prosta i intuicyjna obsługa na komputerach Mac i Windows, a także dostęp do tysięcy darmowych, gotowych materiałów na SMART Exchange oraz tablice.net.pl stanowią wyraźną przewagę monitora SMART nad innymi modelami.