NOWOŚĆ! System edukacyjny Tiggly

Tiggly daje nieograniczone możliwości  zabawy klockami z wykorzystaniem  narzędzi cyfrowej edukacji. Poznaj Tiggly Shapes, Tiggly Math i Tiggly Words.

Clipboard01

Tiggly jest czołowym dostawcą zaawansowanych technologicznie zabawek współpracujących z aplikacjami edukacyjnymi na tablety. System edukacyjny Tiggly łączy najlepsze elementy ruchowej zabawy z zaletami nauki oferowanymi przez aplikacje mobilne.  Zabawki ucieleśniają i obrazują abstrakcyjne pojęcia dostarczane podczas nauki przez zabawę.

hp_how_it_works_back

Ta kombinacja fizycznego ruchu z cyfrową edukacją tworzy potężne środowisko edukacyjne nie do zastąpienia ani przez sam ruch, ani przez same aplikacje.

Tiggly jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, przyznanej między innymi przez Harvard Business School.

Zapraszamy do pobrania ulotki informacyjnej systemu edukacyjnego Tiggly oraz zapoznania się z korzyściami jego zastosowania w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Kliknij i pobierz…

Więcej szczegółów o zabawkach znajdziesz tutaj:  https://www.tiggly.com/

Chcesz kupić? Skontaktuj się przedstawicielem Cyfrowej Szkoły

telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl