Oferujemy pomoc w przygotowaniu projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Ruszyły konkursy mające na celu podniesienie jakości kształcenia ogólnego w szkołach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Placówki Oświatowe (w zależności od województwa) mogą składać wnioski o dofinansowanie. Dla szkół oraz organów prowadzących oferujemy pomoc w przygotowaniu  i realizacji indywidualnych projektów.

Potrzebujesz pomocy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego?
Skontaktuj się z nami:
kontakt@irs.com.pl
tel: 22 752 27 88-96

lub bezpośrednio z przedstawicielem Cyfrowej-Szkoly.info, który zaopiekuje się Twoją placówką.

 

Co możemy dla Państwa zrobić?

  1. Pomagamy w diagnozie potrzeb szkoły (audyt sprzętowo – szkoleniowy);
  2. Projektujemy optymalne wyposażenie szkoły w technologię informacyjno-komunikacyjną TIK (wyposażenie jest zgodne z wytycznymi MEN);
  3. Wskazujemy nowoczesne i nowatorskie rozwiązania „chmurowe”, które mogą być wykorzystane w dydaktyce i doradztwie zawodowo-edukacyjnym na wszystkich etapach edukacji;
  4. Przygotowujemy kosztorys zaprojektowanego wyposażenia oraz administrowania i utrzymania systemów;
  5. Proponujemy szkolenia wdrożeniowe (z obsługi urządzeń i systemów) dla nauczycieli;
  6. Wskazujemy przykładowy zakres szkoleń dydaktycznych (stosowanie nowoczesnych narzędzi w nauczaniu);
  7. Wskazujemy przykładowe zajęcia pozalekcyjne, które później samodzielnie mogą prowadzić przeszkoleni nauczyciele;
  8. Kontaktujemy szkoły i organy prowadzące z osobami piszącymi projekty w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych;
  9. Współpracujemy z Fundacjami, Stowarzyszeniami oraz Firmami Szkoleniowymi i wspólnie doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania dla danego projektu.

Ułatwiamy przygotowanie wniosku tak, jak to tylko możliwe!

Korzystanie z podpowiedzi i porad naszej firmy nie wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów lub jakimikolwiek innymi zobowiązaniami.

Przeczytaj też:

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty – Regiona... Przedstawicieli powiatów, gmin, szkół, placówek i firm edukacyjnych z województwa zachodniopomorskiego zapraszamy na bezpłatną konferencję poświęconą ...
Zaproszenie na bezpłatne warsztaty – Regiona... Przedstawicieli powiatów, gmin, szkół, placówek i firm edukacyjnych z województwa mazowieckiego zapraszamy na bezpłatną konferencję poświęconą technol...
Zaproszenie na bezpłatne warsztaty w woj. śląskim ... Przedstawicieli powiatów, gmin, szkół, placówek i firm edukacyjnych z województwa śląskiego zapraszamy na bezpłatną konferencję poświęconą technologio...
Zaproszenie na bezpłatne warsztaty w woj. kujawsko... Przedstawicieli powiatów, gmin, szkół, placówek i firm edukacyjnych z województwa kujawsko-pomorskiego  zapraszamy na bezpłatną konferencję poświęconą...