Pakiet Standardowy Pasco PS-2927C Do Nauki Chemii

Lekcje chemii od zawsze opierają się na prostych lub bardziej zaawansowanych doświadczeniach. Teraz dzięki zestawom czujników do nauki chemii możemy sprawić, iż dostępność tych doświadczeń na lekcjach będzie bardziej powszechna i łatwiejsza. Wystarczy podłączyć czujniki pomiarowe i cieszyć się wynikami wyświetlanymi w wersji cyfrowej.

RS167_PS-2927A_Complete
Czujniki zestawu PS-2927 Pasco

 

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ: 

PS-2927C Czujniki PASPORT dla Chemii – Pakiet STARDARDOWY zawiera:

1. Zaawansowany czujnik chemiczny PS-2172

Czujnik umożliwiający przeprowadzenie wielu ćwiczeń i doświadczeń z dziedziny chemii. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie dokonać pomiaru temperatury, ciśnienia, pH oraz zmierzyć przewodnictwo cieczy. Taki zestaw ćwiczeń pozwala nam przebrnąć przez najważniejsze zagadnienia chemiczne.

2. Wysokiej dokładności licznik kropel PS-2117

– Czujnik pozwalający na precyzyjne odmierzanie ilości substancji, co bywa niezbędne na lekcjach chemii, gdy do konkretnego doświadczenia potrzebny jest roztwór o podanym stężeniu. Dzięki temu czujnikowi przygotowywanie różnego rodzaju roztworów stanie się dużo łatwiejsze.

3. Kolorymetr PS-2121

Czujnik umożliwiający pomiar absorbcji i przepuszczania światła przez poszczególne substancje, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonać pomiaru m. in. stężenia poszczególnych roztworów. Jest to bardzo istotne urządzenie, które na lekcjach chemii i nauce o roztworach i substancjach jest wręcz niezastąpiony.

4. Czujnik napięcia/natężenia prądu PS-2115

Jeden z podstawowych czujników w dziedzinie nauk fizycznych. Umożliwia on dokonywanie pomiarów na różnego rodzaju  obwodach elektrycznych, akumulatorach i bateriach. Dzięki temu czujnikowi w prosty sposób zmierzymy napięcie i natężenie prądu płynącego z budowanym obwodzie czy też potwierdzimy w praktyce prawa fizyki związane właśnie z elektrycznością.

 

5. Sonda do błyskawicznego pomiaru temperatury PS-2135

Dołączona sonda jest idealnym narzędziem do szybkiego pomiaru temperatury w powietrzu lub w cieczach. Dzięki szybkiej reakcji sondy możemy w łatwy uzyskać finalny wynik.

7. Sonda RedOx CI-6716

Sonda RedOx umożliwia zbadanie właściwości cieczy jako utleniacza lub reduktora. Dzięki niniejszej sondzie możemy w łatwy sposób zbadać ten proces.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY ZESTAWU STARTOWEGO O KOLEJNE CZUJNIKI DO POMIARU INNYCH WIELKOŚCI Z ZAKRESU NAUK PRZYRODNICZYCH. W OFERCIE PASCO JEST OK. 70 RÓŻNYCH RODZAJÓW CZUJNIKÓW I KILKASET RÓŻNYCH AKCESORIÓW UŁATWIAJĄCYH PRZEPROWADZANIE DOŚWIADCZEŃ.

 

Więcej o laboratoriach przyrodniczych Pasco znajdziesz na www.pasco.com.pl

Przeczytaj też:

Co słychać w Pracowni Ekologicznej w Publicznym Gi... Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach poznawali znaczenie różnych wskaźników środowiska: wartości pH , zawartość dwu...
Pakiet Standardowy Pasco PS-2931B Do Nauki Fizyki Fizyka jest bardzo ważną dziedziną nauki, która, jak powszechnie wiadomo rządzi się swoimi prawami. Chcąc sprawdzić niektóre z nich potrzebowalibyśmy ...
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie naucz... Stowarzyszenie Rozwinąć Skrzydła w Strzałkowie w listopadzie ubiegłego roku aplikowało do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodne...
Pakiet Standardowy Pasco PS-2925A Do Nauki Biologi... Lekcje biologii od dziś nie muszą już wyglądać tak samo. Dzięki zestawom czujników do nauki biologii możemy wyjść poza ramy podręcznika i dokonać wiel...