Pakiet Starter Pasco PS-2921 Do Nauki Chemii

Lekcje chemii od zawsze opierają się na prostych lub bardziej zaawansowanych doświadczeniach. Teraz dzięki zestawom czujników do nauki chemii możemy sprawić, iż dostępność tych doświadczeń na lekcjach będzie bardziej powszechna i łatwiejsza. Wystarczy podłączyć czujniki pomiarowe i cieszyć się wynikami wyświetlanymi w wersji cyfrowej.

Zestaw startowy zawiera czujniki, które dają możliwości doświadczalne na poziomie prostych zagadnień ze szkoły podstawowej, gimnazjum, a także średniej. Dzięki niemu możemy mierzyć temperaturę, ciśnienie, pH i inne podstawowe wartości obecne w każdej dziedzinie chemii.

PS_2921_Pasco

 

Czujniki PASPORT dla Chemii – Pakiet STARTER zawiera:
1. Czujnik chemiczny PS-2170
2. Wysokiej dokładności licznik kropel PS-2117
3. Kolorymetr PS-2121

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ: 

Czujnik chemiczny PS-2170 umożliwiający dokonywanie wielu różnych pomiarów takich, jak pomiar temperatury, pH, napięcia oraz ciśnienia, jak również daje możliwość podpięcia dodatkowych sond do specjalistycznych pomiarów. Dzięki temu czujnikowi jesteśmy w stanie przeprowadzić wiele eksperymentów i doświadczeń z dziedziny chemii i nauk przyrodniczych.

 

Wysokiej dokładności licznik kropel PS-2117 – Czujnik pozwalający na precyzyjne odmierzanie ilości substancji, co bywa niezbędne na lekcjach chemii, gdy do konkretnego doświadczenia potrzebny jest roztwór o podanym stężeniu. Dzięki temu czujnikowi przygotowywanie różnego rodzaju roztworów stanie się dużo łatwiejsze.

 

Kolorymetr PS-2121 – Czujnik umożliwiający pomiar absorbcji i przepuszczania światła przez poszczególne substancje, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonać pomiaru m. in. stężenia poszczególnych roztworów. Jest to bardzo istotne urządzenie, które na lekcjach chemii i nauce o roztworach i substancjach jest wręcz niezastąpiony.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY ZESTAWU STARTOWEGO O KOLEJNE CZUJNIKI DO POMIARU INNYCH WIELKOŚCI Z ZAKRESU NAUK PRZYRODNICZYCH. W OFERCIE PASCO JEST OK. 70 RÓŻNYCH RODZAJÓW CZUJNIKÓW I KILKASET RÓŻNYCH AKCESORIÓW UŁATWIAJĄCYH PRZEPROWADZANIE DOŚWIADCZEŃ.

 

Więcej o laboratoriach przyrodniczych Pasco znajdziesz na www.pasco.com.pl

Przeczytaj też:

Co słychać w Pracowni Ekologicznej w Publicznym Gi... Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach poznawali znaczenie różnych wskaźników środowiska: wartości pH , zawartość dwu...
Pakiet Standardowy Pasco PS-2931B Do Nauki Fizyki Fizyka jest bardzo ważną dziedziną nauki, która, jak powszechnie wiadomo rządzi się swoimi prawami. Chcąc sprawdzić niektóre z nich potrzebowalibyśmy ...
Pakiet Standardowy Pasco PS-2927C Do Nauki Chemii Lekcje chemii od zawsze opierają się na prostych lub bardziej zaawansowanych doświadczeniach. Teraz dzięki zestawom czujników do nauki chemii możemy s...
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie naucz... Stowarzyszenie Rozwinąć Skrzydła w Strzałkowie w listopadzie ubiegłego roku aplikowało do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodne...