||

Produkty i rozwiązania Microsoft dla edukacji

Znajdź produkty, aplikacje i rozwiązania Microsoft, które angażują uczniów, dają nauczycielom nowe możliwości oraz sprzyjają współpracy.

Windows

Popraw skuteczność nauczania dzięki wbudowanym funkcjom ułatwień dostępu i nowoczesnemu urządzeniu.

Urządzenia dla instytucji edukacyjnych

Znajdź urządzenia dla instytucji edukacyjnych w przystępnych cenach.

Intune for Education

Uprość konfigurację urządzeń i zarządzanie nimi.

Windows 10 + Microsoft 365 Education

Rozwijaj kreatywność, propaguj pracę zespołową i zapewniaj intuicyjną obsługę — wszystko to jest możliwe dzięki jednemu, niedrogiemu rozwiązaniu stworzonemu z myślą o szkołach. Możesz bezpłatnie dodawać uczniów i studentów.

Nauczanie i uczenie się

Optymalnie wykorzystaj czas lekcyjny i zadbaj o pełną uwagę uczniów dzięki oszczędzaniu czasu na każdym kroku — od planowania lekcji po monitorowanie ocen — oraz promowaniu współpracy.

Office

Office 365 pracuje tak jak Ty: wszędzie. Doskonale Ci znane aplikacje oraz zawsze dostępne, aktualizowane na bieżąco pliki ułatwiają i przyspieszają prace nad programem nauczania na urządzeniach z systemem Android, iOS oraz Windows.

OneNote

Zorganizuj się dzięki notesowi klasowemu OneNote, który zawiera spersonalizowaną przestrzeń do pracy, bibliotekę materiałów oraz przestrzeń, która umożliwia uczniom pracę w zespole.

Narzędzia edukacyjne

Narzędzia edukacyjne to zestaw bezpłatnych funkcji pomagających każdemu uczniowi w doskonaleniu umiejętności pisania, czytania ze zrozumieniem oraz szybkości czytania.

Microsoft Teams

Microsoft Teams to idealny sposób na zarządzanie pracą na zajęciach i zachęcanie uczniów do współpracy.

Sway

Wykorzystuj swoje zdjęcia, teksty, filmy i inne materiały, aby tworzyć wysokiej jakości, interaktywne opowieści cyfrowe.

Rzeczywistość mieszana

Rzeczywistość mieszana rozszerza środowisko klasowe i pozwala zanurzyć się w materiale, co sprzyja zaangażowaniu i lepszemu zgłębieniu tematu.

Minecraft: Education Edition

Minecraft: Education Edition to gra z otwartym światem, która pomaga rozwijać kreatywność, uczy współpracy i rozwija umiejętność rozwiązywania problemów w immersywnym środowisku.

Zaawansowane systemy zarządzania w edukacji:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na komputery Asus dla Edukacji z systemem Windows 11:

Monitory interaktywne SMART: