Aktywna Tablica 2021

Prosimy zapoznać się z propozycjami Cyfrowej Szkoły do programu Aktywna Tablica w 2021 r.

Pełną ofertę do programu Aktywna Tablica 2021 r. znajdą Państwo na stronie: aktywnatablica.info.pl

Wśród wielu potrzebnych do szkół rozwiązań znajdą Państwo najpopularniejsze na świecie tablice interaktywne SMART, monitory interaktywne SMART wraz z oprogramowaniem SMART Learning Suite, zestawy interaktywne (monitory, tablice interaktywne z projektorami), projektory, laptopy i komputery stacjonarne do szkół. Nowością w naszej ofercie są zestawy do nauki kodowania z czujnikami bezprzewodowymi Pasco. Wyniki kodowania i eksperymentów przyrodniczych można przedstawiać na nowoczesnym monitorze interaktywnym SMART.

Monitor interaktywny SMART wraz z zestawem kodowania i czujnikami bezprzewodowymi PASCO.

Warto przypomnieć, że kupując tablicę interaktywną lub monitor interaktywny SMART, otrzymują Państwo dostęp do ponad 800 lekcji dostępnych na portalu tablice.net.pl

Najwyższej jakości:

  • tablice interaktywne SMART
  • monitory interaktywne SMART
  • zestawy interaktywne, czyli tablice interaktywne z projektorami
  • zestawy do nauki kodowania wraz z czujnikami bezprzewodowymi Pasco

oferuje firma Image Recording Solutions sp. z o.o.

5 powodów, dlaczego warto skorzystać z rozwiązań edukacyjnych oferowanych przez firmę Image Recording Solutions sp. z o.o.:

  • monitory interaktywne SMART, tablice interaktywne SMART, projektory, czujniki PASCO,
  • 800 bezpłatnych lekcji na monitory i tablice interaktywne na tablice.net.pl; doświadczenia przyrodnicze na pasco.com.pl
  • wsparcie konsultantów edukacyjnych SMART, PASCO zarówno w trybie on line, jak i tradycyjnie;
  • gwarancja
  • serwis w Polsce

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na mail: kontakt@irs.com.pl

O programie „Aktywna tablica” na lata 2020-2024, skrót informacji z Ministerstwa Edukacji i Nauki:


Rada Ministrów przyjęła uchwałę w sprawie Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 –„Aktywna tablica”.

Program ten opiera się na założeniu, że jednym z zasadniczych zadań współczesnej szkoły jest rozwijanie kompetencji uczniów przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym oraz na założeniu, że rozwój kompetencji uczniów w tym zakresie powinien dokonywać się w nowocześnie wyposażonej szkole.

Na program „Aktywna tablica” w latach 2020-2024 jest przewidziana łączna kwota 361 455 000 zł z budżetu państwa, z czego w 2020 r. – 35 000 000 zł Program będzie finansowany w 80 proc. ze środków budżetu państwa i w 20 proc. z wkładu własnego organów prowadzących szkołę, z wyjątkiem przekazania wsparcia na zakup inwestycyjny – wówczas wkład własny wzrośnie do 50 %.

(Odwiedzono 994 razy, 1 dzisiaj)