Projektor do Szkoły Wybierz swój model

Poniższa infografika pomoże wybrać odpowiedni projektor dostosowany do potrzeb Państwa szkoły. Jeśli używamy projektora we współpracy z tablicą interaktywną, najlepiej zdecydować się na urządzenie o krótkim lub ultrakrótkim rzucie. W przypadku standardowych wyświetleń można pokusić się o projektor uniwersalny.

Projektor Hitachi CP-EX301N – uniwersalny projektor do szkoły, 3 lata gwarancji na lampę

Projektor Hitachi CP-CX300WN – projektor o krótkiej ogniskowej do tablicy interaktywnej

Projektor Hitachi CP-AX2504 – projektor o ultakrótkiej ogniskowej do tablicy interaktywnej

Kliknij na poniższą infografikę, by zobaczyć więcej modeli i wybrać swój:

projektory_do_szkół

Projektory Do Szkół

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ: 

Przeczytaj też:

Projektor Hitachi CP-EU4501WN – wysokiej kla... Nowy projektor instalacyjny Hitachi CP-EU4501WN nadaje się do zastosowania w dużych salach lekcyjnych, uniwersyteckich, konferencyjnych. Ten wszechstr...
CP-X30LWN Hitachi – najlepszy projektor do s... Nowy projektor Hitachi CP-X30LWN szturmem zdobył pierwsze miejsce na podium rankingu najlepszych projektorów multimedialnych opracowywanym przez blog ...
NOWOŚĆ! Projektory do szkół Hitachi CP-X30LWN (320... Dedykowane sektorowi edukacyjnemu nowe projektory Hitachi CP-X30LWN oraz CP-WX30LWN mają jasność, odppowiednio, 3200 i 3000 ANSI, oraz żywotność noweg...
Hitachi CP-WX3042WN – najlepszy projektor do... Projektor wykonany w technologii LCD CP-WX3042 przekonuje do wykorzystywania go w szkołach dynamicznymi obrazami o wysokim kontraście (10000:1) oraz w...