Projektor Epson EB-X49 – projektor nieodzowny w szkole

W erze cyfrowej edukacji, gdzie technologia staje się nieodłącznym elementem procesu nauczania, projektor Epson EB-X49 jest idealnym wyborem dla szkół poszukujących wysokiej jakości przenośnego projektora multimedialnego.

🌟 Wyraźny obraz w każdych warunkach: Dzięki jasności 3600 lumenów, EB-X49 zapewnia doskonałą widoczność prezentacji nawet w jasno oświetlonych klasach. Rozdzielczość XGA (1024 x 768 pikseli) gwarantuje, że każdy szczegół materiału dydaktycznego jest czytelny dla uczniów.

Ekonomiczna eksploatacja: Z żywotnością lampy do 12,000 godzin w trybie ekonomicznym, EB-X49 jest rozwiązaniem, które obniża koszty eksploatacji i zmniejsza częstotliwość wymiany lampy, co jest istotne w budżecie każdej szkoły.

🔌 Łatwość połączenia i mobilność: EB-X49 oferuje różnorodne opcje połączeń, w tym HDMI, co ułatwia integrację z innymi urządzeniami cyfrowymi w klasie. Jego lekka (2,7kg) i kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest łatwy w transporcie i instalacji, co jest kluczowe w dynamicznym środowisku edukacyjnym.

W Cyfrowej Szkole, gdzie technologia wspiera edukację EB-X49 jest idealnym wyborem dla każdej placówki edukacyjnej.

(Odwiedzono 31 razy, 1 dzisiaj)
Scroll to Top