Projektor Hitachi do szkoły CP-TW2503 Multimedialny Interaktywny

Najwyższej jakości projektor interaktywny o ultrakrótkim rzucie, który zamieni dowolną powierzchnię w interaktywną tablicę. CP-TW2503 może być obsługiwany przy użyciu elektronicznych długopisów lub też – po zainstalowaniu opcjonalnej przystawki dotykowej – za pomocą palca. Razem z projektorem użytkownik otrzymuje w pełni funkcjonalne oprogramowanie interaktywne Hitachi StarBoard.

CP-TW2503  wyposażony jest w szereg unikalnych dla Hitachi funkcji, które zapewniają idealny obraz w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych. Dedykowany uchwyt pozwala na szybką i wygodną instalację urządzenia.

Rozdzielczość WXGA: 1280×800

Jasność: 2700 ANSI Lumenów

Kontrast: 5000:1

Projektor Hitachi CP-TW2503 – ulotka informacyjna w języku polskim

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

3LCD

3LCD – Zaawansowana, innowacyjna technologia przeznaczona dla najbardziej wymagających odbiorców — dzięki zastosowaniu trzech chipów obraz jest zawsze bajecznie kolorowy i wyraźny.

FILTR_HYBRYDOWY

Filtr hybrydowy – Trwałość filtra hybrydowego wynosi ponad 4000 godzin, czyli dziesięciokrotnie więcej niż w przypadku filtrów konwencjonalnych. Związane z tym wydłużenie cykli konserwacji znacznie zmniejsza całkowity koszt posiadania urządzenia.

AMX

System wykrywania urządzeń AMX – Projektor zintegrowany z kontrolerem systemu AMX automatycznie pobiera odpowiednie moduły komunikacyjne i sterowniki.

HDMI

HDMI – HDMI (High-Definition Multimedia Interface) to kompaktowy cyfrowy interfejs przesyłania danych audio-wideo bez kompresji.

IMAGECARE

ImageCare, funkcja – łączy optymalną jakość wyświetlania obrazów przy maksymalnym oszczędzaniu energii.

Parametry optyczne
Standard VGA WXGA
Rozdzielczość 1280×800
Jasność 2700