Projektor ultrakrótkoogniskowy Epson EB-685W – doskonały partner do tablicy interaktywnej

Epson, lider w dziedzinie rozwiązań projekcyjnych, podnosi poprzeczkę w sektorze edukacyjnym modelem EB-685W. Ten zaawansowany projektor ultrakrótkoogniskowy został zaprojektowany z myślą o zwiększaniu efektywności i interaktywności w edukacji szkolnej. Stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnych tablic interaktywnych, takich jak te oferowane przez SMART Technologies.


Dzięki zastosowaniu technologii ultrakrótkoogniskowej EB-685W pozwala na uzyskanie dużych, wyraźnych obrazów z niewielkiej odległości, co jest nieocenionym atutem w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Projektor ten minimalizuje cienie i odblaski, co jest kluczowe podczas pracy z tablicami interaktywnymi tablicami, zapewniając uczniom i nauczycielom płynne doświadczenie edukacyjne.

Rozdzielczość WXGA i jasność na poziomie 3500 lumenów gwarantują, że obrazy są jasne i wyraźne, nawet w dobrze oświetlonych salach lekcyjnych. Epson EB-685W zapewnia żywe kolory i ostry tekst, co ułatwia zrozumienie i przyswajanie materiału lekcyjnego.

Długa żywotność lampy (do 10,000 godzin w trybie ekonomicznym) oraz energooszczędne technologie redukują koszty eksploatacji i wpływ na środowisko. To czyni EB-685W nie tylko ekonomicznym, ale i ekologicznym wyborem dla szkół.

Interaktywne możliwości i łatwość integracji z tablicami SMART czynią projektor ultrakrótkoogniskowy od Epsona niezastąpionym narzędziem w każdej nowoczesnej placówce edukacyjnej.

Złóż zapytanie ofertowe na: kontakt@irs.com.pl

(Odwiedzono 41 razy, 1 dzisiaj)
Scroll to Top