|

Promocja dla szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych – Luty 2016

W specjalnej ofercie promocyjnej skierowanej do szkół oraz sektora edukacji polecamy sprzęt audiowizualny: zestawy interaktywne, tablice interaktywne Smart, projektory Hitachi, wizualizery, ekrany projekcyjne.

SBM680V + CP-CX251
Tablica interaktywna Smart M680V z projektorem Hitachi CP-CX251 (wejście HDMI)

Wśród produktów znajdziecie Państwo zestaw interaktywny w bardzo korzystnej cenie 7136,55 zł. Składa się na niego tablica interaktywna SMART oraz projektor CP-CX251 Hitachi o ultrakrótkiej ogniskowej. Niebagatelną zaletą projektora jest obecność wejścia HDMI, co wykracza poza standard w projektorach tej klasy.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami (kliknij w link)

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ: 

Image Recording Solutions Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą, projektantem i integratorem rozwiązań technologicznych skierowanych dla edukacji. W ciągu 20 lat działalności IRS wyposażyła ponad 15 000 klas lekcyjnych w tablice interaktywne SMART, dostarczyła ponad 40 000 projektorów do szkół, instytucji publicznych, dodatkowo przeszkoliła kilka tysięcy osób w obsłudze urządzeń multimedialnych. Od początku istnienia Image Recording Solutions dobiera produkty najwyższej jakości oraz renomowanych producentów. Dzięki czemu klienci zawsze mogą być pewni, że proponowane przez nas rozwiązania są dedykowane specjalnie dla nich i dostosowane do warunków w których będą pracować. 20 letnie doświadczenie i umiejętności pozwalają na współpracę z klientami na najwyższym możliwym poziomie.

W ofercie edukacyjnej Image Recording Solutions znajdują się:

  • Urządzenia interaktywne SMART
  • Projektory Hitachi
  • Laboratoria przyrodnicze PASCO 
  • Komputery i tablety ACER
  • Laboratoria językowe Sanako 
(Odwiedzono 18 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy