PROMOCJA! Projektor do Szkoły Przenośny Hitachi CPX8 Cena 890 zł brutto

Projektor Hitachi CPX8 do szkoły. Dzięki niskiej wadze (2,2 kg) i łatwości podłączenia do laptopa lub komputera stacjonarnego jest to idealne urządzenie do pracy w szkole i do przenoszenia z klasy do klasy.

xl_cpx8-2 (1)

 

Projektor Hitachi CPX8 – ulotka informacyjna  w języku angielskim

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ: 

Przeznaczenie Biznes
Rozdzielczość XGA (1024×768)
Jasność (ANSI Lumeny) 2700
Kontrast 500:1
Żywotność lampy (h) (tryb normalny / eco) 3000/ 4000
Odległość projekcji (m) b.d.
Współczynnik projekcji 1,3-1,5
Głośnik 1W
Korekcja Keystone b.d.
Przyłącza: Zobacz zdjęcie poniżej
Akcesoria Kabel zasilający, pilot, kabel VGA, torba
Szer. X głęb. X wys. (cm) 31x22x7,7
Waga (kg) 2,2 kg
Gwarancja 1 rok na projektor / 6 miesięcy lub 1000 godzin na lampę, w zależności co następi jako pierwsze

projektor_hitachi_CPX8

 

Przeczytaj też:

Zimowa promocja nadciąga! Tablice interaktywne, mo... Z przyjemnością przedstawiamy promocyjny cennik detaliczny dla szkół i placówek edukacyjnych na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli...
Projektor Hitachi CP-EX5001 – wysokiej jasności pr... Nowy projektor multimedialny Hitachi CP-EX5001WN nadaje się do stosowania w dużych salach konferencyjnych, lekcyjnych, w tym salach uniwersyteckich. W...
Projektor Hitachi CP-EU4501WN – wysokiej kla... Nowy projektor instalacyjny Hitachi CP-EU4501WN nadaje się do zastosowania w dużych salach lekcyjnych, uniwersyteckich, konferencyjnych. Ten wszechstr...
CP-X30LWN Hitachi – najlepszy projektor do s... Nowy projektor Hitachi CP-X30LWN szturmem zdobył pierwsze miejsce na podium rankingu najlepszych projektorów multimedialnych opracowywanym przez blog ...