Ranking monitorów interaktywnych – Monitor interaktywny SMART Board 6065 wygrywa!

Miło nam poinformować, że monitor interaktywny SMART Board 6065 został zwycięzcą rankingu monitorów interaktywnych do szkół. Wygraną zawdzięcza przede wszystkim, niespotykanej u innych producentów bazie bezpłatnych lekcji (613 lekcji na stronie tablice.net.pl). Ten zasób wiedzy i narzędzi pozwala nauczycielom prowadzić zajęcia niemal z każdego przedmiotu.

Ranking monitorów interaktywnych do szkół [SPRAWDŹ]

Dziękujemy za zaufanie!

Przeczytaj też:

Monitor interaktywny SMART MX265 (SBID-MX265) – zł... Monitor interaktywny. Cyfrowa tablica. Oprogramowanie SMART Learning Suite. Przeglądarka internetowa. Udostępnianie ekranu. Nowoczesny monitor interak...
Monitor interaktywny SMART MX165 (SBID-MX165) – ma... Monitor interaktywny SMART MX165 zawiera wszystko, czego nauczyciele potrzebują do prowadzenia interaktywnych lekcji: najlepsze oprogramowanie edukacy...
Zimowa promocja nadciąga! Tablice interaktywne, mo... Z przyjemnością przedstawiamy promocyjny cennik detaliczny dla szkół i placówek edukacyjnych na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli...
Monitor interaktywny SMART 6065 HD (SBID-6065-HD) ... Monitor interaktywny SMART 6065 HD jest doskonałym rozwiązaniem do polskiej szkoły. Łączy przystępną cenę z  dużym, widocznym z każdego miejsca w klas...