|

Pracownia językowa Sanako Study 1200 Laboratorium językowe

sanako_study_1200_1

Pracownia językowa Sanako Study 1200. Czy to możliwe, aby zwiększyć czas jaki uczniowie spędzają na mówieniu podczas nauki języka? Jak zaangażować wielu uczniów w tym samym czasie w działania, które zwykle zajmują dużo czasu? Czy uczniowie łatwo nie rozpraszają się podczas pracy z komputerem?

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Ze Study 1200 firmy Sanako rozmiary klasy, ograniczony czas i rozrywki nie są już problemem. Tak łatwo, jak uczy się jednego ucznia, można nauczać całą klasę.

Study 1200 firmy Sanako to wszelkie najczęściej stosowane sposoby nauki języka które są do Państwa dyspozycji. Interfejs Tutor Studium został zaprojektowany wraz z nauczycielami po to aby zapewnić prostotę w obsłudze i intuicyjność bez potrzeby tracenia czasu na konfigurowanie programu.

Sanako Study 1200 to pełne zarządzanie w klasie w połączeniu z w pełni funkcjonalnym laboratorium językowym.

Na co pozwala Sanako Study 1200:

 • Rozumienie ze słuchu – Dzięki tej funkcjonalności, można przenieść ścieżkę dźwiękową do uczniów. Otrzymują oni dostęp do ich cyfrowych nagrywarek. Mogą pracować z materiału źródłowego, indywidualnie i we własnym tempie, aby lepiej zrozumieć, co zostało powiedziane. Istnieje możliwość wyboru ucznia do odpowiedzi na pytania, aby sprawdzić jak dobrze rozumie to, co usłyszał.
 • Zajęcia dyskusyjne – Dyskretne podsłuchiwanie rozmowy uczniów, pozwalające im czuć się swobodnie w wyrażaniu siebie za pomocą własnych słów, a nie przećwiczonych odpowiedzi podręcznikowych. Sanako Study 1200 posiada opcję okrągłego stołu, który pozwala ustanowić małe grupy uczniów z wyznaczonym przewodniczym, który prowadzi dyskusję. Istnieje możliwość skonfigurowania środowiska spotkania pomagając zaawansowanym wzmocnić swoje umiejętności prezentacji ustnej.
 • Imitacja modelu – Uczniowie słuchają i powtarzają teksty ćwicząc akcent, rytm i intonację języka obcego, a ich głosy są rejestrowane. Model i nagrane ścieżki audio uczniów umożliwiają łatwą ocenę i korygowanie obszarów, które wymagają poprawy.
 • Ćwiczenie czytania – Czytanie na głos jest użytecznym sposobem usprawnienia intonacji, rytmu i wymowy, i jest idealne dla uczniów wymagających indywidualnej praktyki. Uczniowie czytają tekst, który jest nagrany na ścieżce ucznia, a następnie starają się poprawić umiejętność czytania. Wszyscy w klasie mogą czytać w tym samym czasie i we własnym tempie, co pozwala oszczędzić czas w porównaniu do „tradycyjnych” metod treningowych czytania, a nawet nieśmiali uczniowie nie boją się uczestniczyć.
 • Wprowadzanie głosowe – W trybie wprowadzania głosowego, luki mogą być uzupełniane automatycznie do materiału źródłowego, co oznacza, że ​​nie musisz zostawiać cichych części do odpowiedzi w nagraniach – wykorzystany może być dowolny plik audio. Ta unikalna funkcja pozwala na tworzenie ćwiczeń podczas odtwarzania i złożenie ustnych informacji zwrotnych na temat nagrań ucznia po teście.
 • Testy ze słownictwa – Study 1200 umożliwia łatwe tworzenie szybkich testów na słownictwo. Wystarczy tylko mieć listę gotowych słówek a Study 1200 zajmie się resztą.
 • Indywidualne nauczanie – Study 1200 posiada możliwość uruchomienia do sześciu sesji. Można inicjować różne działania dla uczniów i stosować różne metody dla każdej sesji, aby zindywidualizować naukę. Bardziej zaawansowani uczniowie mogą odnaleźć się w samodzielnej nauce, natomiast nauczyciel może skupić się na uczniach, którzy wymagają większego wsparcia. W trybie „Własny Dostęp” każdy uczeń pracuje niezależnie od wszystkich.
 • Kontrola komputerów – Study 1200 daje kontrolę nad komputerami uczniów, pozwalającą na wsparcie i wyegzekwowanie skupienia na zajęciach. Nauczyciel może ściemnić ekrany uczniów i / lub zablokować kursory i klawiatury zwracając ich uwagę. Funkcja blokowania umożliwia zablokowanie korzystania z Internetu lub innych aplikacji, aby pomóc uczniom skupić się na danym zadaniu.
 • Monitorowanie – Pozwala nauczycielowi słuchać pracy wybranych uczniów i widzieć ich ekrany. Monitoring ekranu pozwala nauczycielowi kontrolować działalność ekranów wielu miejsc pracy w czasie rzeczywistym widząc, jak przebiega postęp w danym zadaniu. Ekrany uczniów mogą być oglądane jednocześnie jako miniatury.
 • Udostępnienie ekranu nauczyciela – Study 1200 umożliwia udostępnianie zawartości ekranu nauczyciela i rozmowę z uczniami w tym samym czasie, np. pokazać film z Internetu. Wyświetlany obraz i dźwięk mogą być przesyłane do jednego ucznia lub na całą klasę. Można wyróżnić elementy ekranu z narzędziem Marker, aby upewnić się, że uczniowie skupiają się na kwestiach zasadniczych.
 • Konwersja materiałów – Study 1200 umożliwia konwersję istniejących materiałów dydaktycznych w wygodniejsze pliki mp3. Możesz konwertować audio z płyt CD, Internetu lub pomocniczego źródła.
 • Darmowe Treści – 5 darmowych lekcji angielskiego dostarczane są w zestawie z Study 1200. Lekcje te mogą posłużyć jako demonstracja wszystkich możliwości Sanako. 5 darmowych lekcji to:

– Lotniska

– Edukacja

– Komputery

– Zwierzęta

– Akustyka

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

(Odwiedzono 122 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy