Od początku swojego istnienia firma Image Recording Solutions Sp. z o.o.  prócz działalności handlowej prowadzi również profesjonalny serwis sprzętu audiowizualnego. Obecnie, bazując na niemal piętnastoletnim doświadczeniu z powodzeniem świadczymy usługi serwisowe w zakres których wchodzą naprawy, konserwacje, czyszczenia, strojenia, doradztwo techniczne dotyczące urządzeń multimedialnych.

Specjalizujemy się w naprawach projektorów. Posiadając szeroki dostęp do części zamiennych i akcesoriów usuwamy usterki urządzeń niemal wszystkich marek występujących na rynku.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich marek jak: Hitachi, Philips, SMART Technogies. Ściśle współpracujemy również z firmą ProjectionDesign, NEC, Barco, Kindermann, Projecta, Samsung, Kramer.

Poza naprawami dostarczamy również materiały eksploatacyjne oraz części zamienne i akcesoria (lampy, piloty, kable itp.). Zajmujemy się również obsługą serwisową firm i instytucji w zakresie systemów audiowizualnych, obsługą techniczną sal szkoleniowych i auli wykładowych, prowadzimy przeglądy okresowe sprzętu oraz dbamy o ciągłość pracy i bezawaryjność zainstalowanego sprzętu.

Doradzamy klientom wybór rozwiązań oraz dobór sprzętu aby jak najlepiej odpowiadał ich oczekiwaniom. Nasz dobrze dobrany wyszkolony i profesjonalny personel jest gotów aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.