SMART Notebook 20 już jest

Firma Smart Technologies udostępniła nową, wersję SMART Notebook, którą zgodnie z tradycją oznaczyła liczbą 20 (od roku 2020).

Najważniejsze zmiany w nowej wersji:

  1. Obecnie wysyłamy treść zajęć za pomocą funkcji Udostępnij w jedno miejsce w chmurze, czyli do naszego SMART Learning Suite Online. Dostęp do tych lekcji uzyskujemy na każdym monitorze z funkcją iQ, wystarczy zalogować się za pomocą konta SMART oraz na wszystkich urządzeniach z przeglądarką internetową, po zalogowaniu się do SLSO.
  2. W celu zapewnienia uczniom i nauczycielom najlepszych wrażeń podczas prowadzenia zajęć w nowej wersji aplikacji powstał SMART Notebook Prezenter 4K. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy wyświetlana treść lekcji zawiera pokaźne pliki w dużej rozdzielczości i korzystamy z monitorów 4K.
  3. Zamieniono dodatek YouTube na wyszukiwarkę wideo i nazwano Wyszukiwanie materiałów wideo. Teraz można szybko wyszukać i dodać film wideo nie tylko z YouTube, ale również z innych lokalizacji.
(Odwiedzono 515 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy