Smart – SMART Notebook™ 2014

top_page_left_NB14_k_cbe873af9eDołącz do ponad 3 milionów użytkowników na całym świecie i wprowadź do nauczania więcej życia, wykorzystując do tego najlepsze oprogramowanie do nauczania grupowego. SMART Notebook pozwala nauczycielom tworzyć bardzo
angażujące uczniów zajęcia, daje możliwość korzystania z wysokiej jakości materiałów edukacyjnych, a dzięki swojej interaktywności ma ogromny wpływ na pozytywne wyniki w nauce. Teraz dodatkowo możesz zakupić SMART Notebook
także do innych urządzeń interaktywnych i dzięki temu stworzyć w pełni zestandaryzowaną platformę naukową.

Ulotka informacyjna o oprogramowaniu Smart Notebook (w języku polskim)

Oprogramowanie SMART NOTEBOOK 2015* – Nowe funkcje:
– Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych – łatwe tworzenie w mniej niż pięć minut zabaw, wciągających gier edukacyjnych.
– Mapa myśli – funkcja postulowana przez wielu nauczycieli. Zachęca do odkrywania wzajemnych zależności, szczególnie przydatna w naukach przyrodniczych i społecznych.

* – premiera oprogramowanie SMART NOTEBOOK 2015 planowana jest na wiosnę 2015 r.

 

Przeczytaj też:

Tablica interaktywna SMART Board M680 77” Najpopularniejsza na świecie tablica interaktywna SMART M680 jest rozwiązaniem dla wszystkich szkół, przedszkoli, placówek edukacyjnych. Obsługa jej j...
NOWOŚĆ! Zestaw Interaktywny Tablica interaktywna S... Tablica Interaktywna, multimedialna SMART SBM680V z projektorem o ultrakrótkiej ogniskowej Hitachi CP-AX2505.     W przypadku pyt...
Tablica interaktywna Smart Board M680V w promocyjn... UWAGA! Kupując tablicę interaktywną SMART w naszej firmie, kupujesz od autoryzowanego importera i dystrybutora SMART, co zapewnia pomoc certyfikowaneg...
Monitor interaktywny czy tablica interaktywna? Ra... Rynek technologii edukacyjnych na świecie szturmują monitory interaktywne. W Polsce coraz więcej dyrektorów szkół i firm edukacyjnych zastanawia się n...