||

Smart – SMART Notebook™ 2014

top_page_left_NB14_k_cbe873af9eDołącz do ponad 3 milionów użytkowników na całym świecie i wprowadź do nauczania więcej życia, wykorzystując do tego najlepsze oprogramowanie do nauczania grupowego. SMART Notebook pozwala nauczycielom tworzyć bardzo
angażujące uczniów zajęcia, daje możliwość korzystania z wysokiej jakości materiałów edukacyjnych, a dzięki swojej interaktywności ma ogromny wpływ na pozytywne wyniki w nauce. Teraz dodatkowo możesz zakupić SMART Notebook
także do innych urządzeń interaktywnych i dzięki temu stworzyć w pełni zestandaryzowaną platformę naukową.

Ulotka informacyjna o oprogramowaniu Smart Notebook (w języku polskim)

Oprogramowanie SMART NOTEBOOK 2015* – Nowe funkcje:
– Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych – łatwe tworzenie w mniej niż pięć minut zabaw, wciągających gier edukacyjnych.
– Mapa myśli – funkcja postulowana przez wielu nauczycieli. Zachęca do odkrywania wzajemnych zależności, szczególnie przydatna w naukach przyrodniczych i społecznych.

* – premiera oprogramowanie SMART NOTEBOOK 2015 planowana jest na wiosnę 2015 r.

 

(Odwiedzono 34 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy