|

SPARKvue: Nauka bez granic w twojej przeglądarce


Program SPARKvue, przeznaczony do obsługi czujników PASCO i przeprowadzania doświadczeń, jest obecnie dostępny jako bezpłatna progresywna aplikacja internetowa (PWA) dla wszystkich urządzeń poprzez przeglądarki Google Chrome i Microsoft Edge.

Aplikacja umożliwia pracę offline po pobraniu oraz oferuje łatwe podłączenie czujników PASCO, z dokładnymi instrukcjami dostępnymi w formie filmów instruktażowych na Youtube.

Dla użytkowników wymagających zaawansowanych funkcji, dostępne są płatne wersje SPARKvue dla systemów Windows i Mac, oferujące licencje bezterminowe na różne zakresy i ceny, w tym PS-2400-DIG dla wszystkich komputerów w danej placówce oraz PS-2401-DIG dla pojedynczego komputera. Proces obsługi programu jest prosty: wystarczy pobrać aplikację, uruchomić ją i podłączyć czujnik bezprzewodowy, co jeszcze bardziej ułatwia dostęp do edukacyjnych zasobów naukowych.

(Odwiedzono 6 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy