Stolik interaktywny SMART 442i

Pobudź zainteresowania młodych uczniów i pomóż im wspólnie się rozwijać – społecznie i na gruncie zdobywania wiedzy. Interaktywne centrum uczenia SMART Table 442i łączy naukę z zabawą, aby zainspirować wspólne uczenie się i aktywną współpracę.

stolik_interaktywny_smart_st442i_1

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Stolik interaktywny SMART ST442i – ulotka informacyjna w jęz. polskim

Inspirująca współpraca

Młodzi uczniowie rozwijają umiejętność rozwiązywania problemów poprzez interakcję z ćwiczeniami i wzajemną współpracę, aby osiągnąć zamierzone cele edukacyjne. Stolik SMART Table umożliwia małym grupom bezpośrednią współpracę przy rozwiązywaniu problemów i tworzeniu wspólnych rozwiązań na jednej interaktywnej powierzchni.

Zalety uczenia się w małej grupie

Dobrze wyposażony i dostępny stolik SMART Table zachęca dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów ze specjalnymi potrzebami do aktywnych dyskusji, rozwiązywania problemów i wspólnego wykonywania ćwiczeń w małej grupie. Trwała konstrukcja stolika sprawia, że stanowi doskonałe wyposażenie pracowni, a stabilna podstawa ułatwia dostęp wózkom inwalidzkim.

Zajmujące ćwiczenia

Program SMART Table Toolkit umożliwia nauczycielom dostosowanie do indywidualnych potrzeb ponad tysiąca gotowych do wykorzystania zestawów ćwiczeń lekcyjnych. Przygotuj własne zajęcia tematyczne, aby sprostać specyficznym potrzebom klasy lub uzyskaj dostęp do witryny SMART Exchange™ bezpośrednio ze stolika SMART Table, aby wyszukać interaktywne ćwiczenia, które odpowiadają założonym celom dydaktycznym i rozszerzają materiał lekcyjny poza doświadczenia całej klasy. Możesz również importować gotowe lekcje, w tym materiały 3D, stworzone w programie do grupowej nauki SMART Notebook™ (dostarczony w zestawie).

 

Zapraszamy na strony portalu poświęconego nauczaniu z wykorzystaniem urządzeń interaktywnych SMART, znajdują się na nim porady, gotowe lekcje oraz wskazówki, które pozwolą wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie.
www.tablice.net.pl

(Odwiedzono 3 razy, 1 dzisiaj)