Szerokopasmowy internet w szkołach – konferencja prasowa minister edukacji Anny Zalewskiej i minister cyfryzacji Anny Streżyńskiej

Minister edukacji Anna Zalewska oraz minister cyfryzacji Anna Streżyńska wzięły dziś udział w konferencji prasowej „Szerokopasmowy internet w szkołach”, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkach przy ul. Kościelnej 2.

szerokopasmowy_internet_w_szkołach

 

twitter_4

twitter_3

twitter_2

twitter_1

konferencja_ząbki_twiitera

 

 

Źródło zdjęć i obrazów: strona Ministerstwa Edukacji Narodowej na Twitterze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj też:

Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania... Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało dokument „Bezpieczna szkoła. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fiz...
Wykorzystanie gier w procesie dydaktycznym Żyjemy w drugiej dekadzie XXI w. Technologia rozwija się w zawrotnym tempie. Urządzenia, które były nowoczesne trzy lata temu, dziś często ledwo spełn...
Gra planszowa Monster Quiz – tradycyjna zaba... Ciekawym pomysłem na lekcje jest gra Monster Quiz. Została opracowana przez hiszpańskiego nauczyciela języka angielskiego Jose Luisa Castano i łączy w...
Zimowa promocja dla szkół na tablice interaktywne,... Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne S...