Jeśli Państwa szkoła, przedszkole, uczelnia, firma potrzebuje kupić:

prosimy o złożenie zapytania na: kontakt@irs.com.pl lub o telefon pod numer: 222522788

tablice interaktywne smart w irs warszawa

Dział obsługi partnerów handlowych kupujących sprzęt u nas do dalszej odsprzedaży:

Dla klientów z woj. łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego:Dla klientów z woj. dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego:Dla klientów z woj. lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego:Dla klientów z woj. kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego
Łukasz Woźniak

 

tel. 662 025 677

l.wozniak@irs.com.pl

Rafał Ujma

 

tel. 662 025 688

r.ujma@irs.com.pl

Jacek Burdzy

 

tel. 662 025 672

j.burdzy@irs.com.pl

Marcin Czarnecki

 

tel. 662 025 676

m.czarnecki@irs.com.pl

Dział obsługi klientów końcowych z Warszawy:

Artur Gmitrzak

 

tel. kom.: 662 025 692

zapytania_artur@irs.com.pl

Adam Maryszczak

 

tel. kom.: 698 891 742

a.maryszczak@irs.com.pl

Jacek Tobiasz

 

tel. kom.: 606 499 087

zapytania_jacek@irs.com.pl

Kontakt dla klientów z południowej części woj. mazowieckiego (powiaty: miasto Radom, radomski, przysuski, szydłowiecki, lipski, zwoleński, kozienicki, białobrzeski, grójecki, garwoliński, żyrardowski):

Andrzej Miszczyk

tel. kom.: 664 902 924

a.miszczyk@irs.com.pl

(Odwiedzono 1 078 razy, 1 dzisiaj)