|

Tablice interaktywne SMART

Tablice interaktywne dla szkół należą do najpopularniejszych tego typu urządzeń w polskich szkołach? Dlaczego? To proste. Oprogramowanie edukacyjne SMART Notebook, prosta obsługa, ponad 900 bezpłatnych lekcji. I last but not least wsparcie konsultanta edukacyjne SMART udzielane w szkołach oraz on-line.

Tablice interaktywne SMART Board wprowadzają cyfrowe rozwiązania do klas szkolnych. Dzięki aplikacji SMART Ink oraz programowi SMART Notebook są ekonomicznym wyborem dla klientów, którzy chcą rozpocząć pracę z interaktywnością, jednocześnie wykorzystując już zainstalowane w projektory w salach lekcyjnych.

Dzięki 20 punktom dotyku i jednoczesnemu rozróżnianiu użytych narzędzi — wyłącznie z oprogramowaniem SMART — dwóch użytkowników może jednocześnie pisać, wymazywać, przesuwać lub gestykulować bez specjalnych trybów, pasków narzędzi lub wyboru menu. Seria SBM700 jest intuicyjnie zaprojektowana do pracy zgodnie z oczekiwaniami nauczycieli i uczniów, oszczędzając na kosztach szkoleń i wsparcia.

Dzięki funkcji rozpoznawania narzędzi (Object Awareness) tablica interaktywna SMART 700 automatycznie wykrywa dotyk palca, wymazywanie dłonią i pisanie piórem. Aktywny półka (nie wchodzi w skład modeli SBM700V) zapewnia szybki dostęp do sekcji kolorów atramentu, wyróżnienia, w porządku kasowania, klawiatura ekranowa i bardziej ułatwiają nauczycielom uruchomić lekcje.

Obracaj, powiększaj i przesuwaj za pomocą naturalnych gestów dotyku. Każdy centymetr powierzchni to wspólna przestrzeń robocza – wielu uczniów, wiele działań.
Uzyskaj natychmiastowy dostęp do oprogramowania dzięki interaktywnej tablicy SMART. Wersja podstawowa SMART Notebook pomaga nauczycielom tworzyć dynamiczne, interaktywne lekcje wyświetlane na interaktywnym wyświetlaczu.

Prosta w użyciu, wdrażaniu i wsparciu seria M700 to inteligentny wybór dla szkół, które chcą przenieść swoje instalacje projektorów na wyższy poziom. W zestawie bezpłatne podstawowe oprogramowanie SMART Notebook nie wymaga subskrypcji.

Tablica interaktywna SMART to także ponad 900 bezpłatnych lekcji dostępnych na stronie tablice.net.pl

tablice interaktywne dla szkół SMART

Tablice interaktywne SMART. Kluczowe cechy i właściwości.

  •  Wielopunktowy dotyk. Dwóch użytkowników może jednocześnie pisać, wykonywać funkcje myszy, wymazywać i przesuwać obiekty oraz sterować nimi na powierzchni tablicy interaktywnej – nie są wymagane specjalne narzędzia.
  • System umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy jednocześnie przez dwóch użytkowników bez konieczności przełączania się do oddzielnego trybu wielu użytkowników lub pracy w ograniczonych obszarach. Każdy użytkownik może osobno wykonywać swoje czynności, np. pisanie cyfrowym atramentem lub przesuwanie obiektów przy pomocy palców.
  • Tablica interaktywna serii 700 rozpoznaje użycie przez użytkownika palca, pisaka lub gumki. Użytkownik może również pisać przy pomocy pisaka, ścierać dłonią lub przesuwać obiekty dotykając palcem bez konieczności naciskania przycisków, przechodzenia do menu ekranowego lub wymiany narzędzi w półce
  • Dwufunkcyjna powierzchnia. Tablica serii 700 posiada powierzchnię bez połysku, przystosowaną do projekcji obrazów. Powierzchnia jest kompatybilna z suchościeralnymi markerami i magnesami oraz łatwo się czyści.

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego na: kontakt@irs.com.pl

Cena nie obejmuje montażu urządzenia.

(Odwiedzono 3 849 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy