Tablice interaktywne SMART

tablica interaktywna SMART

Tablica interaktywna Smart Board M680

(następca modelu SB680) kanadyjskiego producenta zyskała nową funkcjonalność rozpoznawania wielodotyku. Technologia DViT umożliwia jednoczesną pracę przy tablicy dwóm uczniom. Mogą oni współpracować ze sobą w tym samym czasie, wchodząc jednocześnie w interakcję z treścią zajęć. Dzięki temu uczniowie i nauczyciele w naturalny sposób wpływają na treść lekcji – pisząc na tablicy (pisakami lub palcami), „ścierając” to, co zostało napisane lub posługując się gestami, jak np.„obracanie” czy powiększanie”.

Tablica interaktywna SMART to także ponad 800 bezpłatnych lekcji dostępnych na stronie tablice.net.pl

Tablica interaktywna SMART. Kluczowe cechy i właściwości.

•  Wielopunktowy dotyk. Dwóch użytkowników może jednocześnie pisać, wykonywać funkcje myszy, wymazywać i przesuwać obiekty oraz sterować nimi na powierzchni tablicy interaktywnej – nie są wymagane specjalne narzędzia.
  • System umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy jednocześnie przez dwóch użytkowników bez konieczności przełączania się do oddzielnego trybu wielu użytkowników lub pracy w ograniczonych obszarach. Każdy użytkownik może osobno wykonywać swoje czynności, np. pisanie cyfrowym atramentem lub przesuwanie obiektów przy pomocy palców.
  • Tablica interaktywna serii 600 rozpoznaje użycie przez użytkownika palca, pisaka lub gumki. Użytkownik może również pisać przy pomocy pisaka, ścierać dłonią lub przesuwać obiekty dotykając palcem bez konieczności naciskania przycisków, przechodzenia do menu ekranowego lub wymiany narzędzi w półce
  • Dwufunkcyjna powierzchnia. Tablica serii 600 posiada powierzchnię bez połysku, przystosowaną do projekcji obrazów. Powierzchnia jest kompatybilna z suchościeralnymi markerami i magnesami oraz łatwo się czyści.
  Tablica SMART Board M680 Tablica SMART Board M680V Tablica SMART Board M685
Przekątna 77cali 77 cali 87 cali
Oprogramowanie SMART Notebook SMART Notebook SMART Notebook
Wielodotyk TAK TAK TAK
Obsługa gestów TAK TAK TAK
Półka na pisaki TAK, z przyciskami Tak, bez przycisków TAK, z przyciskami
Cena katalogowa brutto:  4141 zł 3294 zł 5082 zł

Cena nie obejmuje montażu urządzenia.

(Odwiedzono 1 753 razy, 1 dzisiaj)