Cechy i zalety tablic interaktywnych SMART serii 700 do szkół

W dobie cyfryzacji tablice interaktywne stały się nieodłącznym elementem nowoczesnej szkoły, umożliwiając nauczycielom i uczniom prowadzenie interaktywnych lekcji oraz aktywny w nich udział. Liderem w tej dziedzinie jest firma SMART, która oferuje tablice interaktywne serii M700. Przedstawiamy cechy i zalety tych tablic, które są optymalnym wyborem dla nauczycieli pragnących wzbogacić proces nauczania.

tablice interaktywne SMART M700 najlepszy wybór do szkół
Tablice interaktywne SMART serii M700 to inwestycja, która z pewnością przyniesie korzyści każdej placówce edukacyjnej.


Wielopunktowa Interakcja

Tablice interaktywne SMART serii M700 dysponują 20 punktami dotyku, co umożliwia dwóm lub więcej osobom jednoczesne pisanie, wymazywanie i gestykulowanie bez konieczności przełączania trybów czy korzystania z dodatkowych narzędzi.

Intuicyjność

Tablice interaktywne SMART zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach nauczycieli i uczniów, zatem minimalizują czas potrzebny na wdrożenie się do pracy i nauki, co jest kluczowe dla efektywnego nauczania.

Funkcja Object Awareness

Funkcja Object Awareness sprawia, że tablice interaktywne SMART serii M700 są jednymi z najbardziej zaawansowanych narzędzi edukacyjnych dostępnych na rynku.

Funkcja Object Awareness w tablicach interaktywnych SMART serii M700 stanowi jedną z kluczowych cech, która znacząco ułatwia i uatrakcyjnia pracę nauczycieli i uczniów. Object Awareness automatycznie rozróżnia między dotykiem palca, wymazywaniem dłonią i pisaniem piórem. Dzięki temu użytkownicy nie muszą ręcznie przełączać trybów pracy tablicy, co sprawia, że jej obsługa jest znacznie bardziej intuicyjna i płynna. Nauczyciele mogą skupić się na przekazywaniu wiedzy, nie martwiąc się o aspekty techniczne obsługi tablicy.

Object Awareness pozwala na interakcję z obiektami wyświetlanymi na tablicy za pomocą intuicyjnych gestów. Użytkownicy mogą obracać, powiększać i przesuwać obiekty, co daje większe możliwości wizualizacji i prezentacji materiału nauczania. To szczególnie ważne w przypadku przedmiotów, gdzie wizualizacja i interakcja z obiektami odgrywają kluczową rolę, takich jak geometria czy nauki przyrodnicze.

Ta funkcjonalność sprawia, że tablice SMART serii M700 są jednymi z najbardziej zaawansowanych narzędzi edukacyjnych dostępnych na rynku.

SMART Notebook, SMART Learning Suite

Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie SMART Notebook umożliwia tworzenie dynamicznych i interaktywnych lekcji, co jest nieocenione dla nauczycieli pragnących dostarczyć uczniom angażujący materiał dydaktyczny.
Zestaw oprogramowania SMART Learning Suite zawiera dodatkowe narzędzia, takie jak SMART Lumio, które dodatkowo wzbogacają proces nauczania.

SMART Lumio to część pakietu SMART Learning Suite, nowoczesne oprogramowanie wspierające proces nauczania. Umożliwia nauczycielom tworzenie interaktywnych lekcji z zastosowaniem różnorodnych ćwiczeń i quizów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb uczniów. Dzięki SMART Lumio, uczniowie mogą aktywnie uczestniczyć w lekcji, rozwiązując zadania i quizy na swoich urządzeniach mobilnych. Nauczyciele zyskują możliwość bieżącego śledzenia postępów uczniów.

Last but not least

Tablice serii M700 są kompatybilne z dowolnym komputerem, z systemem Windows lub Mac, co ułatwia integrację z istniejącym sprzętem szkolnym. Spełniają światowe standardy jakości, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zgodności z normami energetycznymi, co jest potwierdzone certyfikatami niezależnych instytucji.

Zobacz też:


Tablice interaktywne SMART serii M700 to inwestycja, która z pewnością przyniesie korzyści każdej placówce edukacyjnej. Dzięki nowoczesnym technologiom, wysokiej jakości i wsparciu technicznym, nauczyciele mogą skupić się na tym, co najważniejsze – edukacji swoich uczniów, mając pewność, że dysponują najlepszymi dostępnymi narzędziami.

(Odwiedzono 64 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy