Polecamy tablice Interaktywne SMART, monitory Interaktywne SMART, sprzęt do programów Aktywna Tablica i Laboratoria Przyszłości. Nasi specjaliści SMART obsługują miasta Warszawa, Radom, Płock, Siedlce oraz pozostałe miejscowości Mazowsza.

Tablice Interaktywne i Monitory Interaktywne dla Szkół Warszawa i północne i centralne Mazowsze:

Artur Gmitrzak

Przedstawiciel Handlowy dla Warszawy i części północno-centralnej Mazowsza

tel. kom.: 662 025 692

a.gmitrzak@irs.com.pl

Tablica interaktywna do szkoły? A może monitor interaktywny? Warszawa to rejon, który obsługuje Artur Gmitrzak

Tablice Interaktywne, Monitory Interaktywne, Sprzęt Cyfrowy i Audiowizualny do Szkół Radom, Garwolin, Żyrardów:

Andrzej Miszczyk

Przedstawiciel Handlowy dla południowego Mazowsza (Radom, dawne województwo radomskie oraz powiaty żyrardowski i garwoliński)

tel. kom.: 664 902 924

a.miszczyk@irs.com.pl

tablice interaktywne Radom
Monitor Interaktywny do szkoły Radom i okolice? Tak, dobrze Państwo trafili.

Image Recording Solutions Sp. z o.o.
ul. Arkuszowa 190
tel. 22 752 27 88-96
zapytania_ofertowe@irs.com.pl
www.irs.com.pl