Baner_tablica_SBM680

Kanadyjska tablica interaktywna Smart Board M680 (następca modelu SB680) zyskała nową funkcję rozpoznawania wielodotyku. Technologia DViT umożliwia jednoczesną pracę przy tablicy dwóm uczniom! Mogą oni współpracować ze sobą w tym samym czasie, wchodząc jednocześnie w interakcję z treścią zajęć. Dzięki temu uczniowie i nauczyciele w naturalny sposób wpływają na treść lekcji – pisząc na tablicy (pisakami lub palcami), „ścierając” to, co zostało napisane lub posługując się gestami, jak np. „obracanie” czy „powiększanie”.

tablica_interaktywna_smart_z_cena_3399_zlCo zyskujesz wybierając tablicę interaktywną SMART Board M680?
SMART NOTEBOOK 2014* – intuicyjne oprogramowanie wyznaczające od lat nowe standardy tworzenia, przekazywania i zarządzania interaktywnymi lekcjami za pomocą jednej aplikacji.
Dostęp do Smart Exchange – aż 900 gotowych lekcji i innych materiałów dydaktycznych (materiały bezpłatne).
Dostęp do Tablice.net.pl – aż 590 lekcji w jęz. polskim oraz bank pomysłów na ciekawe zajęcia z tablicą interaktywną SMART (materiały bezpłatne).
Bezpłatne szkolenia on-line prowadzone przez certyfikowanego konsultanta edukacyjnego SMART.
Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych – łatwe tworzenie wciągających gier lub zabaw edukacyjnych w mniej niż pięć minut!
Mapa myśli – zachęca do odkrywania wzajemnych zależności i powiązań, szczególnie przydatna w naukach przyrodniczych i społecznych.

* Premiera nowej wersji oprogramowania SMART NOTEBOOK 2015 już na wiosnę 2015 – nowe rewolucyjne funkcje: