Tablica interaktywna SMART Board SB680

Pojawienie się tablicy interaktywnej SMART Board zrewolucjonizowało nauczanie. Dzięki niej edukacja i przekazywanie informacji stały się zdecydowanie prostsze oraz efektywniejsze. Nauczanie z wykorzystaniem tablic SMART Board jest bardzo skuteczne – poza wyjątkową mocą skupienia uwagi uczniów na omawianym zagadnieniu, oprogramowanie SMART Notebook wraz z tablicą daje nowe możliwości prezentacji wiedzy z różnych dziedzin. Nauczyciele dostają urządzenie, które pozwala poznać uczniom nowe zagadnienia, dotąd dla nich niedostępne: wirtualne muzea, reakcje chemiczne, których nie można przeprowadzić w szkolnym laboratorium, podróże po świecie. Baza gotowych zasobów pozwala nauczycielom w prosty i szybki sposób przygotować lekcję na każdym poziomie nauczania.

 

Projektor o ultra krótkiej ogniskowej CP-AX2503

Projektor CP-AX2503 charakteryzuje się superkrótką ogniskową, lekką i kompaktową konstrukcją oraz atrakcyjną wizualnie obudową. Oferuje najwyższej jakości obrazy przy niskich kosztach eksploatacji. Ten model sieciowy zapewnia łatwe zarządzanie, natomiast dzięki dołączonemu do urządzenia zestawowi do montażu ściennego, jego instalacja jest szybka i prosta. Projektor edukacyjny CP-AX2503 objęty jest specjalną 3-letnią gwarancją na lampę.
Przenośny komputer dla nauczyciela i ucznia – Acer TravelMate P255; B115; P450

Notebooki Acer są przeznaczone do zastosowań szkolnych – zastosowań o zwiększonym zapotrzebowaniu na wydajność i wytrzymałość. Oferta firmy Acer obejmuje m.in. laptopy z serii TravelMate. Funkcje ułatwiające zarządzanie i zapewniające bezpieczeństwo oraz prostota tworzenia i korzystania z treści multimedialnych sprawiają, że Notebooki Acer przy zastosowaniach w edukacji zapewniają wyjątkową uniwersalność. W połączeniu z ponad 8-godzinnym czasem pracy bateryjnej oraz cienką i lekką konstrukcją, notebooki TravelMate są idealnymi pomocnikami w pracy nauczycieli.

Wizualizer SMART SDC-450

Wizualizer SMART oferuje nauczycielowi wygodny sposób wyświetlania i wykorzystywania obrazów obiektów w dowolnym czasie, nie zakłócając sprawnego przebiegu zajęć lekcyjnych. Pod obiektywem kamery dokumentacyjnen SDC 450 można umieszczać fizyczne obiekty i wyświetlać ich obrazy na tablicy interaktywnej SMART Board lub wykorzystać dostarczoną w zestawie aplikację Mixed Reality Tools, narzędzie 3D do programu SMART Notebook™. Aplikacja Mixed Reality Tools umożliwia tworzenie własnych materiałów 3D i korzystanie z zasobów bibliotek innych firm, co pozwala wykorzystywać materiały najlepiej odpowiadające potrzebom uczniów a dzięki wirtualnemu sześcianowi moż- na sterować obrazami 3D na tablicy interaktywnej.

Szafka do ładowania baterii komputerów Malow WNL 210

Meble firmy Malow umożliwiają bezpieczne przechowywanie cennego sprzętu nawet w zapylonych pomieszczeniach. Dwoje drzwi, z których jedne zamykane są zamkiem, chronią przed kradzieżą oraz zniszczeniem. Szafka WNL 210 może pomieścić 20 laptopów, które mogą być jednocześnie podłączone do standardowo zainstalowanych gniazd sieciowych i ładowane. Szafka posiada 4 kółka, które pozwalają na przemieszczanie. WNL 210 nadaje się do wszystkich popularnych laptopów.

Ekran projekcyjny Projecta ProView

Bardzo stabilny ekran projekcyjny na statywie. Konstrukcja obudowy zabezpiecza ekran przed uszkodzeniami, został wyposażony w specjalną blokadę, która chroni ekran w transporcie. Konstrukcja ekranu umożliwia eliminację efektu trapezowego a specjalna rączka pozwala sprawnie regulować wysokość. Charakteryzuje się estetyczną obudową oraz prostotą i niezawodnością w używaniu. Ekran posiada różnie rozmiary powierzchni projekcyjnej 178×178, 152×15

Głośniki Mediatech MT314

AUDIENCE MT3144 to zestaw dwudrożnych kolumn stereofonicznych do zastosowania z tablicami edukacyjnymi, projektorami oraz systemami audio. Tym samym jest to idealny sprzęt do sal lekcyjnych. Zestaw ma wbudowaną kartę dźwiękową, dwa porty USB oraz niezależne wejście analogowe stereo typu RCA. Głośniki pozwalają na odtwarzanie muzykę z komputera, czy też z profesjonalnego systemu audio. Ważnymi cechami zestawu są drewniane obudowy kolumn, co wpływa na jakość oferowanego brzmienia. Natomiast pełna kontrola dźwięku: głośność, tony niskie i tony wysokie pozwalają ustawić odpowiednią korekcje dźwięku.

Projektor multimedialny Hitachi CP-EX250

Przenośny, kompaktowy i lekki projektor CP-EX250 firmy Hitachi, stworzony został z myślą o środowisku szkolnym, zapewnia obraz ze znakomitym współczynnikiem kontrastu. Łatwa obsługa pozwala nauczycielom i uczniom wyjątkowo szybko skonfigurować zestaw prezentacyjny. Rzutnik multimedialny Hitachi CP-EX250 został wyposażony w liczne funkcje zabezpieczające przed kradzieżą m.in. zabezpieczenie kodem PIN, logo właściciela zabezpieczone kodem, blokada panelu sterowania.

Laboratoria przyrodnicze PASCO

Produkty PASCO to m.in. czujniki do zbierania danych w czasie rzeczywistym, oprogramowanie do wizualizacji i analizy danych, interaktywne zajęcia laboratoryjne, wszystkie zaprojektowane do współpracy między sobą w celu jeszcze bardziej skutecznej nauki.

Laboratoria językowe SANAKO

Sanako jest firmą zajmującą się rozwiązaniami technologicznymi do nauczania języków obcych, dostarczaniem oprogramowania do nauki oraz zarządzania w grupie. Specjalizuje się również wsparciem dla wirtualnego nauczania oraz rozwoju zawodowego. Multimedialne sposoby nauczania Sanako wykorzystywane są przez uniwersytety, szkoły, instytucje edukacyjne i firmy w ponad 100 krajach na świecie.

(Odwiedzono 262 razy, 1 dzisiaj)