Urządzenia przenośne ACER

Acer dla edukacji

Z pełnym zaangażowaniem wspiera szkoły i instytucje w dążeniu do wdrażania innowacyjnych środowisk nauki opartej na współpracy, aby sprostać wyzwaniom XXI wieku. Zapewniając najlepsze technologie, materiały edukacyjne i rozwiązania chcemy pomóc nauczycielom i instytucjom edukacyjnym w sprawieniu, aby uczniowie stali się proaktywnymi, pełnymi szacunku i świadomymi społecznie osobami, które mogą zostać liderami przyszłości.

Nauka nie tylko w klasie

Sposoby interakcji, socjalizacji i pracy ludzi szybko się zmieniają, tworząc całkowicie nowy system wartości dla liderów przyszłości. Oferta zaawansowanych urządzeń i innowacyjne rozwiązania firmy Acer zapewniają uczniom i nauczycielom narzędzia potrzebne do przygotowania się na przyszłość. Obejmuje notebooki, chromebooki, komputery stacjonarne

(Odwiedzono 150 razy, 1 dzisiaj)
Scroll to Top