||

UWAGA!! Nowe ceny SMART Learning Suite Premium Promocja dla użytkowników urządzeń SMART

1. Cena standardowa na oprogramowanie SMART Learnig Suite Premium (SMART Notebook basic + dodatki premium oraz SMART Learnig Suite Online) została obniżona.
  2. Ponadto szkoły posiadające tablice lub monitory interaktywne SMART mogą przedłużyć/kupić licencję SMART Learnig Suite Premium (SMART Notebook basic + dodatki premium oraz SMART Learnig Suite Online) w specjalnej cenie promocyjnej.
    1. Warunkiem skorzystania z promocji jest podanie nazwy szkoły i adresu szkoły, modelu urządzenia, numeru fabrycznego i daty zakupu urządzenia (dotyczy wszystkich posiadanych przez szkołę  urządzeń SMART).
    1. Szkoła może kupić w cenie promocyjnej maksymalnie tyle licencji ile posiada urządzeń SMART.
    1. Cena promocyjna obowiązuje przy zakupie do 10 szt. licencji. Jeżeli szkoła posiada więcej urządzeń SMART i chce kupić w związku z tym więcej niż 10 licencji SMART Learning Suite konieczna jest indywidualna wycena pozwalająca zaproponować atrakcyjniejszą cenę.
    1. Promocja obowiązuje do 31.03.2021 lub do wyczerpania puli licencji promocyjnych.
  3. Placówki zainteresowane skorzystaniem z promocji prosimy o kontakt ze swoim dostawcą produktów SMART lub z dystrybutorem kontakt@irs.com.pl.

Jakie są wersje SMART Learning Suite:

1. Wersja basic – bezpłatna wersja standardowa SMART Notebook (bez SMART Learning Suite Online).

Zawiera:

1. SMART Notebook standard,
    1. SMART Product Drivers,
    1. SMART Ink,
    1. dostęp z domu,
    1. 45-dniowa wersja trial SMART Learning Suite.
  • Wersja premium – SMART Learning Suite (SMART Notebook + SMART Learnig Suite Online) z aktualnym kluczem licencyjnym na czas ważności tego klucza.

Zawiera:

1. SMART Notebook standard,
    1. SMART Product Drivers,
    1. SMART Ink,
    1. SMART Learning Suite Online – zajęcia prowadzone „w chmurze”, zdalne nauczanie,
    1. SMART Response 2 – moduł do tworzenia i przeprowadzania testów,
    1. SMART Lab – gotowe szablony multimedialnych ćwiczeń,