||

Wizualizer Elmo L-12i – TERAZ TYLKO 3290 zł

elmo_l-12i_e5714283e2Wizualizer Elmo L-12i
Parametry przetwornika: 1/2,8” CMOS 3,4 Mpix
Rozdzielczość efektywna 1920 (H) x 1536 (V)
Zoom: 12× optyczny, 8× cyfrowy

Jest wizualizerem pracującym w rozdzielczości Full HD wyposażonym w matrycę CMOS 3.4 megapiksela. Posiada złącze HDMI. Natomiast dwunastokrotny zoom optyczny umożliwia uzyskanie powiększeń o bardzo wysokiej jakości a dzięki rejestracji 30 klatek na sekundę obraz jest płynny. Wszystko to oraz wbudowany mikrofon dają możliwość nagrywania filmów Full HD z dźwiękiem.

ELMO L-12 zapewnia niepowtarzalną wszechstronność w zastosowaniach szkolnych. Dzięki funkcji połączenia bezprzewodowego z tabletem CRA-1 daje możliwości zbliżone do tablic interaktywnych. Nauczyciel może pisać wirtualnym atramentem, szkło powiększające to tylko początek możliwości. Warto zaznaczyć, że dzieje się to wszystko z pominięciem komputera. Pomimo, że cały system może funkcjonować bez komputera mamy możliwość zapisywania naszej pracy (zdjęcia, filmy, notatki itp.) na pamięci USB lub karcie SD.

ELMO L-12 jest czymś więcej niż zwykły wizualizer to potężne narzędzie multimedialne o funkcjach dostępnych w łatwy i intuicyjny sposób.

 W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail:kontakt@irs.com.pl

OPTYKA
Obiektyw F3.2–3.6,
f=4.0 mm– 48.0 mm
Zoom optyczny x 12
Obszar skanowania max. 420 x 334 mm,
min. 48.5 x 38.5 mm
Regulacja ostrości automatyczna,
ręczna
FUNKCJE
Regulacja balansu bieli ręczna,
jednym przyciskiem (One-Push),
automatyczna
Wygładzanie krawędzi tak
Cyfrowy Zoom x 8
Korekcja Gamma tak
Menu ekranowe (OSD) tak
Zapisywanie obrazów pamięć USB,
karta SDHC,
karta SD
Ustawienia użytkownika do 3 zaprogramowanych ustawień użytkownika
Kontrola jasności ręczna,
automatyczna
Funkcje pomocnicze konwersja pozytyw/negatyw,
tryb kolor/czarno-biały,
obrót obrazu (0/180 stopni),
mikroskop,
filtr kolorów,
mozaika,
PinP (Picture-in-Picture),
przewijanie,
podświetlenie
GNIAZDA
Wejścia komputerowe 1 x 15-pin Mini D-sub
Wyjścia komputerowe 1 x HDMI,
1 x 15-pin Mini D-sub,
1 x RCA (Composite Video)

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

(Odwiedzono 258 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy