Wyjątkowa aktualizacja monitorów SMART Board z modułem iQ: Android 11 na pokładzie

Firma Smart Technologies lubi zaskakiwać i tym razem nowa aktualizacja 3.12 dla monitorów interaktywnych SMART z serii 6000S i MX V3, które wykorzystują technologię iQ Android™, jest inna niż poprzednie. Dlaczego? Jest to pierwsze na rynku monitorów interaktywnych podwyższenie wersji systemu poprzez automatyczną aktualizację bezprzewodową (OTA). Aktualizacja ta dostarcza bowiem nową wersję systemu Android w wersji 11.

Jakie są korzyści dla użytkowników monitorów SMART?

Nowa, stabilna wersja systemu Android na pewno zwiększa bezpieczeństwo i podnosi ochronę prywatności. Kolejną sprawą jest większa funkcjonalność monitora. Android 11 zapewnia lepszą oraz bezpieczniejszą obsługę aplikacji innych firm teraz i w przyszłości. Wszystkie nowe aplikacje i wszelkie aktualizacje obecnych aplikacji w sklepie Google Play muszą być zgodne z systemem w wersji 64-bitowej. Dzięki aplikacjom 64-bitowym można uzyskać dostęp do większej pamięci efektywniej. Najważniejszą korzyścią jest większa żywotność już zakupionych monitorów. Automatyczne bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania systemowego mają kluczowe znaczenie dla przedłużenia żywotności interaktywnych wyświetlaczy. Inwestycje poczynione w technologię, poprzez zakup produktów SMART, dają gwarancję, że będzie ona długo aktualna i pozwoli zaspokajać potrzeby wszystkich nauczycieli oraz długo stanowić nowoczesne wyposażenie sal lekcyjnych.

To nie wszystko! Co nowego w iQ 3.12?

Najnowsza edycja aplikacji Tablica w SMART iQ oferuje atrakcyjne funkcje współpracy, które wspierają lepszą interakcję i zaangażowanie uczniów. iQ 3.12 dodaje funkcję identyfikacji treści umieszczanych na Tablicy, dzięki czemu nauczyciele mogą zobaczyć, jakie treści dodali poszczególni uczniowie, pisząc odręcznie albo poprzez wstawianie tekstu. Jest to świetny sposób na sprawdzenie i ocenę udziału uczniów w pracy grupowej.

Dodano 9 nowych działań do bezpłatnej, wbudowanej zawartości, od oceniania po wspólne działania uczniów, aby pomóc nauczycielom uzyskać wgląd w proces uczenia się poprzez ocenianie kształtujące. Do znanej aktywności Wykrzycz to! dodano następujące rodzaje aktywności:

  • 3 fakty, 2 pytania, 1 opinia,
  • wyjaśnij, co wiesz na dany temat,
  • wyjaśnij, czego dowiedziałeś się na dany temat,
  • KWLQ (Co wiesz? Czego chciałbyś się dowiedzieć? Czego chciałbyś się nauczyć? Jakie masz jeszcze pytania?),
  • plus, minus, interesujące,
  • co chcesz wiedzieć na dany temat.

Ocena:

  • Zgadzasz się czy nie?
  • Co sądzisz o temacie?
  • Czy zdanie jest prawdziwe czy fałszywe?

SMART projektuje z myślą o przyszłości. Dzięki wiodącym w branży możliwościom rozbudowy i żywotności produktów, wyświetlacze SMART z iQ maksymalizują inwestycję w technologię w edukacji.

Aktualizacja iQ 3.12 rozpocznie się 3 listopada 2022 r. i będzie kontynuowana etapami przez dalszą część miesiąca.

Przygotowano na podstawie materiałów Smart Technologies.

(Odwiedzono 196 razy, 1 dzisiaj)
Scroll to Top