Zestaw Interaktywny Tablica interaktywna i3 8703T10 z projektorem o ultrakrótkiej ogniskowej i3 3303W z uchwytem ściennym

Nowoczesny zestaw interaktywny, w skład którego wchodzą tablica interaktywna i3 8703T10 o przekątnej 87 cali oraz projektor i3 3303W o ultrakrótkiej ogniskowej. 

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Ulotka informacyjna o tablicy interaktywnej i3 8703T 

Ulotka informacyjna o projektorze o ultrakrótkiej ogniskowej i3 3303W

Tablica interaktywna i3 8703T

W porównaniu do tradycyjnych tablic interaktywnych i3BOARD cechuje się unikalnymi właściwościami. Nowatorska technologia V-Sense pozwala na rozpoznawanie rodzaju dotyku oraz pracę aż dziesięciu osób jednocześnie. Ultracienka aluminiowa ramka tablicy i3 zapewnia smukły wygląd, ułatwia transport, konserwację i czyszczenie.

i3Duo Surface – wersja premium tablicy 87” cali z dodatkowo uszlachetnioną powierzchnią zapewnia doskonały obraz z projektora, łatwe pisanie i dokładną suchościeralność.

Dlaczego warto wybrać tablicę interaktywną i3BOARD?

Precyzyjna, szybka, niezawodna

Wszystkie tablice interaktywne i3 są wyposażone w precyzyjny i niezawodny system dotykowy V-Sense. Technologia cechuje się wysoką szybkością reakcji na dotyk i dokładnością.

Doskonała widoczność

Powierzchnia i3 to doskonały obszar projekcyjny z minimalnym odblaskiem, co oznacza komfort pracy i niższe zmęczenie oczu. Dzięki właściwościom antyrefleksyjnym tablicy nie ma potrzeby zaciemniania okien nawet przy jasnym światle słonecznym.

Perfekcyjna suchościeralność

Powierzchnia i3 jest perfekcyjnie suchościeralna. Wycieranie nie pozostawia śladów, smug, zacieków. Na tablicy można pracować nawet w przypadku braku prądu; zamienia się wówczas w zwykłą tablicę, na które nauczuyciel i uczniowie mogą pisać markerami.

Rozmiar ma znaczenie

i3 technologies jako pierwsza firma na świecie wprowadziła tablicę interaktywną 135”, pozwalającą na pracę przy niej nawet do 10 osób. Ogromna powierzchnia ułatwia aktywne uczestnictwo słuchaczom czy uczniom.

Niski całkowity koszt posiadania

Technologia V-Sense jest odporna na kurz. Wyjątkowo wąska (24mm) aluminiowa ramka nie tylko wygląda ładnie, ale i obniża koszt konserwacji. Wszystkie tablice interaktywne i3 są wyposażone w uchwyty ścienne. Inni producenci mogą o tym nie informować, przez co narażają kupujących na dodatkowe wydatki. W przypadku i3 tego problemu nie ma.

 

Projektor i3 3303W

i3PROJECTOR 3303W jest projektorem o ultrakrótkiej ogniskowej sprawdzonym w warunkach szkolnych, a także w biznesowych salach konferencyjnych. i3PROJECTOR perfekcyjnie współpracuje z tablicą interaktywną i3BOARD.

 

Dlaczego warto wybrać projektor lampowy i3PROJECTOR?

Podmioty (firmy, szkoły, fundacje, itd) korzystające z projektora i3 do celów edukacyjnych rejestrując swój projektor mogą rozszerzyć gwarancję na lampę do 3 lat lub 2000 godzin.

Mniej cieni i odblasków

Dzięki możliwości zamontowania na ścianie bezpośrednio nad ekranem projekcyjnym znika problem cieni, odblasków spotykanych w standardowych projekcjach.

Znakomity obraz i dźwięk

i3PROJECTOR wypełni salę prezentacyjną doskonałym dźwiękiem dzięki głośnikowi 10W.

 

(Odwiedzono 234 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy