|||

Zestaw Interaktywny Tablica interaktywna Smart SBM680V z projektorem o krótkiej ogniskowej Hitachi CP-CX250 z uchwytem ściennym

Zestaw Interaktywny dla Szkół. Tablica interaktywna, multimedialna SMART SBM680V z projektorem o krótkiej ogniskowej Hitachi CP-CX250.

tablica_interaktywna_smart_sb480_z_projektorem_hitachi_cp_cx250_zestaw_interaktywny[1]

CHCESZ KUPIĆ?

ZADZWOŃ: 22 752 27 88

NAPISZ:

Tablica interaktywna SMART Board  M680V

•    przekątna tablicy 77 cali
•    2 lata gwarancji
•    obsługa gestów
•    współpraca dwóch osób jednocześnie

Projektor Hitachi Super Short Throw CP-CX250 z uchwytem ściennym
•    Obraz o przekątnej 77” z odległości zaledwie 92 cm
•    Brak cienia rzucanego na tablicę oraz ochrona wzroku nauczyciela
•    Rozdzielczość XGA (1024×768)
•    Jasność 2500 ANSI Lume¬nów
•    Żywotność lampy 3000 godzin

Tablica interaktywna Smart Board M680V o przekątnej 77 cali.

Jedna z najpopularniejszych tablic interaktywnych na świecie
Ma funkcję, która daje nowe możliwości wspólnej nauki w klasie. Dwóch uczniów wchodzi w jednoczesną interakcję z treścią zajęć, wykorzystując do tego swoje palce, pisaki lub inne przedmioty.

Dotyk i gesty

Uczniowie i nauczyciele mogą w naturalny sposób oddziaływać na treść lekcji, pisać, usuwać i wykonywać funkcję myszy komputerowej, wykorzystując do tego własny palec lub pisak. Mogą również korzystać z intuicyjnych gestów takich jak „przesunięcie”, „obracanie”, „powiększenie”, co skutkuje szybszym i bardziej efektywnym przyswojeniem wiedzy.

Funkcja „Dual touch”

Dwóch uczniów może wchodzić w jednoczesną interakcję z treścią zajęć, wykorzystując do tego swoje place, pisaki lub inne przedmioty.

Swobodna interakcja

System umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy dwóm uczniom jednocześnie, bez konieczności przełączania się w tryb wieloosobowy. Nie ogranicza również przestrzeni roboczej żadnego z nich.

Oprogramowanie do wspólnej nauki. Nauczyciele mogą w prosty sposób tworzyć i prezentować ciekawe materiały lekcyjne, a następnie zapisywać notatki z tych zajęć i dzielić się nimi z innymi uczniami. Oprogramowanie SMART Notebook zawiera również platformę, dzięki której można połączyć w klasie różne urządzenia i technologie.

Oprogramowanie SMART NOTEBOOK 2015 – Nowe funkcje:
Mechanizm tworzenia ćwiczeń lekcyjnych – łatwe tworzenie w mniej niż pięć minut zabaw, wciągających gier edukacyjnych.
Mapa myśli – funkcja postulowana przez wielu nauczycieli. Zachęca do odkrywania wzajemnych zależności, szczególnie przydatna w naukach przyrodniczych i społecznych.

Smart Exchange – udostępnia bezpłatnie 900 gotowych lekcji i innych materiałów dydaktycznych.

Tablice.net.pl – 590 lekcji oraz inne materiały dydaktyczne do wykorzystania na tablicy interaktywnej Smart dzięki oprogramowaniu SMART NOTEBOOK (materiały bezpłatne).

Specyfikacja techniczna:

Technologia DViT™ (Digital Vistion Touch)
Przekątna tablicy 77″
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 166 x 131,2 x 15,3 cm
Powierzchnia (materiał) Powierzchnia zoptymalizowana do projekcji,
Możliwe pisanie pisakami suchościeralnymi,
Łatwa w czyszczeniu,
Twarda powierzchnia
Tryb pracy tablicy Interaktywny – Osoba stojąca przy tablicy ma możliwość obsługiwana komputera, uruchomiana dowolnych programów, czy tak jak w przypadku tradycyjnych tablic, pisania, rysowania, lub nanoszenia notatek.,
Tablica suchościeralna.
Dodatkowe Przyciski na półce na pisaki (dolna część tablicy),
Przycisk – Klawiatura ekranowa,
Przycisk – Prawy przycisk myszy,
2 Pisaki (programowalne)
Komunikacja z komputerem USB 2.0
Akcesoria dostarczane Kabel USB 5m,
Podręcznik użytkownika i instrukcja instalacji,
Nośnik z oprogramowaniem SMART Board
Sposób zasilania 230V
Waga 18,5 kg
Gwarancja 2 lata

Projektor Hitachi Super Short Throw CP-CX250 z uchwytem ściennym

projektor Hitachi CP-CX 250

3LCD – Zaawansowana, innowacyjna technologia przeznaczona dla najbardziej wymagających odbiorców — dzięki zastosowaniu trzech chipów obraz jest zawsze bajecznie kolorowy i wyraźny.

ImageCare – technologia regulacji siły lampy, łącząca optymalną wydajność i maksymalną oszczędność energii.

System wykrywania urządzeń AMX – Projektor zintegrowany z kontrolerem systemu AMX automatycznie pobiera odpowiednie moduły komunikacyjne i sterowniki.

HDMI – HDMI (High-Definition Multimedia Interface) to kompaktowy cyfrowy interfejs przesyłania danych audio-wideo bez kompresji.

Nadawanie nazw źródłom sygnału wejściowego – Spersonalizuj urządzenia i źródła sygnału dla projektora, nadając im łatwo rozpoznawalne nazwy, np. „Laptop Tomka”.

Korekcja zniekształcenia trapezowego w pionie – Automatyczna poprawa nierównych obrazów dzięki funkcji korekcji zniekształcenia trapezowego w pionie.

Parametry optyczne
Standard VGA XGA
Rozdzielczość 1024×768
Jasność 2500