Zestawy interaktywne Tablice interaktywne SMART z projektorami Hitachi – nasze przykładowe realizacje

Z dumą przedstawiamy Państwu zakupione u nas tablice interaktywne SMART wraz z niezawodnymi projektorami edukacyjnymi Hitachi, zestawy interaktywne, które zamontowaliśmy w polskich szkołach. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji. Oferujemy kompletne wyposażenie cyfrowej szkoły, w tym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

1. 

tablica_interaktywna_smart_sb_680_projektor_hitachi_cp_cx_250
Zestaw interaktywny – tablica interaktywna SMART SB680 z projektorem Hitachi CP-CX250
 • projektor Hitachi o krótkiej ogniskowej CP-CX250 z uchwytem ściennym
 • tablica interaktywna SMART SB680
 • głośniki Gennius
 • przyłącze instalacyjne z HDMI

2.

zestaw_interaktywny_tablica_interaktywna_smart_z_projektorem_hitachi_1
Zestaw interaktywny – tablica interaktywna SMART M680V z projektorem Hitachi CP-AX2504 o ultrakrótkiej ogniskowej

zestaw_interaktywny_tablica_interaktywna_smart_z_projektorem_hitachi

 

 • projektor Hitachi o ultrakrótkiej ogniskowej CP-AX2504 z uchwytem ściennym
 • tablica interaktywna SMART 680V
 • głośniki MediaTech
 • przyłącze instalacyjne z HDMI

3.

zestaw_interaktywny_tablica_interaktywna_smart_sb480_projektor_o_krótkiej_ogniskowej_hitachi_cp_cx_250

 • projektor Hitachi o krótkiej ogniskowej CP-CX250 z uchwytem ściennym
 • tablica interaktywna SMART SB480
 • głośniki Media Tech
 • przyłącze instalacyjne

Przeczytaj też:

Zestaw Interaktywny Tablica interaktywna i3 8703T1... Nowoczesny zestaw interaktywny, w skład którego wchodzą tablica interaktywna i3 8703T10 o przekątnej 87 cali oraz projektor i3 3303W o ultrakrótkiej o...
NOWOŚĆ! Zestaw Interaktywny Tablica interaktywna S... Tablica Interaktywna, multimedialna SMART SBM680V z projektorem o ultrakrótkiej ogniskowej Hitachi CP-AX2505.     W przypadku pyt...
Zimowa promocja dla szkół na tablice interaktywne,... Z przyjemnością przedstawiamy cennik promocyjny na sprzęt niezbędny do wyposażenia cyfrowej szkoły, czyli zestawy interaktywne (tablice interaktywne S...
Jesienno-zimowa oferta promocyjna dla szkół i plac... W jesienno-zimowej propozycji dla szkół i placówek edukacyjnych oferujemy w atrakcyjnych cenach zestawy interaktywne (tablice interaktywne z projektor...