|

Notebooki Acer TravelMate B – dedykowane dla edukacji

Notebooki Acer serii TravelMate serii B zwiększają możliwości przyswajania wiedzy. Dzięki solidnej konstrukcji oraz doskonałym funkcjom maksymalnie wykorzystują potencjał każdego ucznia.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail: kontakt@irs.com.pl

Acer TeachSmart

notebooki_travelmateB_acer_podczas_pracy
Spraw, by udział w zajęciach stał się jeszcze ciekawszy — użyj różnokolorowych diod LED w technologii Acer TeachSmart. Na przykład, gdy nauczyciel poda kilka pytań wielokrotnego wyboru, uczniowie mogą od razu na nie odpowiedzieć, wykorzystując odpowiedni kolor diody.

Idealne do współpracy

TravelMateB_WOW_benefit_image_2_1

Notebooki z tej serii umożliwiają pracę w grupie dzięki swej lekkiej konstrukcji i ekranom, które otwierają się do 180°. Dodatkowo bezprzewodowe anteny 802.11ac 2×2 oraz moduły MIMO zapewniają szybką i bezproblemową łączność bezprzewodową.

Wytrzymała konstrukcja

TravelMateB_WOW_benefit_image_3_11
Gumowy, wytrzymały pasek chroni notebooki przed upadkami i wstrząsami, a klawiatury odporne są na przypadkowe zalanie. Co więcej, zawiasy zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać nawet 25 000 otwarć pokrywy.

Wygodniejsze wprowadzanie danych i nawigowanie

TravelMateB_WOW_benefit_image_4 (1)_1
Studenci z pewnością docenią płynne przesuwanie, przewijanie oraz powiększanie za pomocą paneli dotykowych Precision Touchpad. Przyciski na klawiaturach Acer Chiclet Keyboard są optymalnie rozmieszczone i doskonale reagują na dotyk, zapewniając bezproblemową obsługę.

Wybrane notebooki Acer TravelMate B:

Laptop Acer TravelMate B117-M komputer przenośny dla ucznia
Laptop Acer TravelMate B117-MP komputer przenośny dla ucznia

 

(Odwiedzono 19 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy