Ekran Projecta – SlimScreen

projecta_slim_screen_be8a2b0c87

Ekran SlimScreen

  • Rozwijany ręcznie
  • Wymiary 200×200 cm
  • powierzchnia Matte White

 

Ogólne
Format powierzchni roboczej 4:3
Rodzaj ekranu Recznie rozwijany
Szerokość ekranu 200 cm
Wysokość ekranu 200 cm
Dostępne rodzaje powierzchni Matte White S
Cechy specjalne Kaseta aluminiowa

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 77 88-96, mail:kontakt@irs.com.pl

 

 

Wszystkie produkty oferowane w cenach promocyjnych są nowe, wolne od wad. Ceny promocyjne obowiązują do daty zakończenia promocji, a jeśli jej nie zaznaczono – do wyczerpania egzemplarzy promocyjnych. Ceny mogą ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walut. Informacja o promocjach oraz ceny podane w cenniku w portalu www.cyfrowa-szkola.info nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. W celu poznania oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@irs.com.pl

Przeczytaj też:

Ekran projekcyjny ręczny Econo Wall 200×200 K... Econo Wall Kauber to seria ekranów projekcyjnych ręcznie rozwijanych przeznaczonych do montażu do ściany lub sufitu Ekran w obudowie stalowej, lakiero...
Ekran projekcyjny 200×200 Avitek Cena promocy... Ekran projekcyjny Avtek 200x200. Obudowa metalowa w kolorze białym. Idealny do montażu sufitowego lub ściennego.     W przypadku ...
Ekran projekcyjny do ściany lub sufitu Projecta 13... Ekran projekcyjny Projecta 139x240 mocowany do ściany lub sufitu.     W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: telefon: 22 752 7...
Ekran projekcyjny 125×125 Projecta Przenośny ... Ekran projekcyjny Projecta 125x125 przenośny na statywie. Kolor materiału matowy biały.     W przypadku pytań zachęcamy do kontak...