||

Aktualizacja programu SMART Notebook 23.1

SMART Notebook 23.1: Nowa Era Interaktywnego Nauczania

W polskich szkołach, gdzie technologia odgrywa coraz większą rolę, aplikacja SMART Notebook 23.1 stanowi istotną różnicę w interaktywnym nauczaniu. Najnowsza aktualizacja popularnego oprogramowania do tablic interaktywnych przynosi szereg innowacji i ulepszeń, które zainteresują nauczycieli pragnących wzbogacić swoje metody dydaktyczne.

Co Nowego w SMART Notebook 23.1?

Ulepszone Narzędzia Pomiarowe: SMART Notebook 23.1 wprowadza zaawansowane narzędzia pomiarowe, takie jak kątomierz i ekierka, które ułatwiają nauczanie przedmiotów ścisłych i technicznych.

Gotowe Zasoby Edukacyjne

Nowa wersja oferuje bogatą bibliotekę gotowych zasobów, w tym organizatory graficzne, narzędzia naukowe i ćwiczenia, które ułatwiają przygotowanie angażujących lekcji.

Organizatory Graficzne: Te narzędzia pomagają uczniom wizualizować i organizować informacje w sposób strukturalny. Mogą być wykorzystywane do tworzenia map myśli, diagramów Venna, tabel przyczynowo-skutkowych i innych.

Narzędzia naukowe umożliwiają uczniom eksperymentowanie i naukę w praktyczny sposób. Przykłady to wirtualne mikroskopy, wagi czy kątomierze. Ćwiczenia zawierają one różnorodne zadania i aktywności, które mają na celu wzmocnienie umiejętności uczniów i zrozumienie materiału. Mogą to być quizy, gry edukacyjne, zadania problemowe i inne. Zwracamy także uwagę, że posiadacze oprogramowania SMART Notebook mają dostęp do bazy ponad 1000 lekcji (stan na październik 2023 r.) na tablice.net.pl. Lekcje są opracowane przez polskich nauczycieli dla polskich nauczycieli; dla wszystkich poziomów nauczania i prawie wszystkich przedmiotów.

SMART Notebook 23 jest dostępny bezpłatnie, przez co nauczyciele zyskują dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji potrzebnych do tworzenia i przeprowadzania lekcji. Dodatkowo, płatny dodatek SMART Notebook Plus zapewnia dostęp do funkcji internetowych, takich jak integracja urządzeń uczniowskich i narzędzia oceniania

W Polsce produkty SMART Technologies dystrybuuje firma Image Recording Solutions sp. z o.o.

(Odwiedzono 26 razy, 1 dzisiaj)

Podobne wpisy