Usługi

Serwis projektorów

Bezpłatne wyceny, porady, projektory

Oprócz działalności handlowej prowadzi również profesjonalny serwis sprzętu audiowizualnego. Świadczymy usługi serwisowe, w których zakres wchodzą naprawy, konserwacje, czyszczenia, strojenia, doradztwo techniczne dotyczące urządzeń multimedialnych.

Specjalizujemy się również w naprawach projektorów. Posiadając szeroki dostęp do części zamiennych i akcesoriów usuwamy usterki niemal wszystkich urządzeń marek dostępnych na rynku.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem takich marek jak: Hitachi, Philips, SMART Technologies. Ściśle współpracujemy również z firmami: NEC, Barco, Kindermann, Projecta, Samsung, Kramer.

Przygotowujemy bezpłatne projektory i kosztorysy wyposażenia szkół i przedszkoli w technologiczne narzędzia wspomagające dydaktykę. Doradzamy, jak stworzyć warunki pracy nauczycieli i uczniów, w których technologia informacyjno-komunikacyjna jest narzędziem, a nie celem samym w sobie.

Sieci przewodowe i bezprzewodowe

Szkolenia

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu niezawodnych oraz bezpiecznych sieci przewodowych i bezprzewodowych. Wysokowydajna i prawidłowo pracująca sieć szkolna jest niezbędna do wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Nawet najnowocześniejsza technologia i najlepsze rozwiązania, zakupione do placówki edukacyjnej, bez odpowiednich szkoleń użytkowników nie będą funkcjonować z pożytkiem dla uczniów. Wiedząc o tym, oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia wdrożeniowe, dydaktyczne i zaawansowane. Nasza kadra, złożona z doświadczonych nauczycieli praktyków, na zakupionych urządzeniach przeprowadzi szkolenia dostosowane do Państwa potrzeb. Możliwe są różne formy szkoleń: warsztaty, prezentacje, formy krótkie lub kilkudniowe.