Akcesoria

Ekrany Materiały eksploatacyjne do projektorów, drukarek itp Systemy nagłośnienia Drukarki Drukarki 3D
Oferujemy wysokiej jakości ekrany projekcyjne. Pomagamy użytkownikom w doborze optymalnego rozwiązania, od ekranów przenośnych na statywie (trójnogu), ścienno-sufitowych ręcznie rozwijanych po elektryczne. Proponujemy ekrany zarówno ze standardowymi powierzchniami Matt White, jak i z powierzchniami specjalnymi. Powierzchnie projekcyjne mogą posiadać czarną ramkę dookoła lub bez tego typu obramowania. Dostarczamy materiały eksploatacyjne oraz części zamienne i akcesoria (lampy, piloty, kable itp). Zajmujemy się również obsługą serwisową w zakresie systemów audiowizualnych, obsługą techniczną sal lekcyjnych, prowadzimy przeglądy okresowe sprzętu oraz dbamy o ciągłość pracy i bezawaryjność zainstalowanego sprzętu. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający wykorzystywany w szkołach i przedszkolach. Nagłośnienie mobilne w tym kolumny z bezprzewodowymi mikrofonami, mikrofony przenośne 2w1 (mikrofon i głośnik w jednym), kolumny, wzmacniacze, głośniki do tablic interaktywnych, głośniki sufitowe, zestawy karaoke itp. Proponujemy wysokiej jakości drukarki i urządzenia wielofunkcyjne (atramentowe i laserowe, kolorowe i monochromatyczne), wysokowydajne kopiarki oraz materiały eksploatacyjne (tusze, tonery). Pomagamy w dobrze sprzętu do potrzeb i oczekiwań odbiorcy. Oferujemy wysokiej jakości drukarki 3D. Od mini drukarek dla dzieci, które zaczynają przygodę z drukiem 3D po duże i precyzyjne urządzenia dla profesjonalistów. Technologia druku FDM, SLA, DLP oraz dedykowane oprogramowania pozwalają na realizację dowolnych projektów. Dostarczamy także materiały eksploatacyjne, skanery i długopisy 3D.